PROBLEM GARDŁA I PRZEŁYKU pomocy

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Piotrmilewski
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 1 lut 2017, o 18:06

PROBLEM GARDŁA I PRZEŁYKU pomocy

Post autor: Piotrmilewski »

Witam od 3 miesięcy po grypie borykam się z problemem jamy ustnej gardła oraz przełyku w ustach dostałem plesniawki, mam czerwone gardło drapie mnie (od 11 lat pale papierosy max 6 dziennie) lekko powiększone migdały na gardle tak jakby dostałem chrost takich wyprysków i drugi raz wyskoczyła mi taka ropna kropka na podniebieniu 1 raz tak miałem miesiąc po grypie i znikła za 2 dni a teraz wyszła nowa zaraz obok miejsca gdzie była popszednia. Lekarz mi przepisał amoxyciline na grypę po grypie penicylinę tez nie pomogło teraz przyjmuje nystatyne w płynie i czekam do 9 na wyniki krwi. Boje się o swoje gardło zwłaszcza o te czarne wypryski co wrzucam na zdjęciu nie wiem już co mam robić i co to za rodzaj infekcji. Również pije gaviscon osłonowe na gardło i przełyk i cały czas mam zatkany nos i suchote w ustach. Również dziwnie sie czuje jakby struty. Pomocy :(
carboczar

Re: PROBLEM GARDŁA I PRZEŁYKU pomocy

Post autor: carboczar »

Objawy i zdjęcia wskazują na infekcję bakteryjną, z nadżerkami i stanem ropnym.Powinno się pobrać wymaz.Trzeba poczekać na wyniki badań
Piotrmilewski
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 1 lut 2017, o 18:06

Re: PROBLEM GARDŁA I PRZEŁYKU pomocy

Post autor: Piotrmilewski »

Zaraz po wynikach napisze co jest nie tak czekam tez na skierowanie do laryngologa ENT w Anglii gdzie obecnie jestem. Dziękuje bardzo powiedział pan mi więcej niż angielski lekarz :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post