Test Orion Clean Card PRO test czystości

Testy na rożne choroby do samodzielnego wykonania. Testy laboratoryjne.
Asystentka

Test Orion Clean Card PRO test czystości

Post autor: Asystentka »

Test Orion Clean Card PRO jest przeznaczony do monitorowania skuteczności procesów czyszczenia powierzchni, gdzie możliwe jest zanieczyszczenie białkami. Test Orion Clean Card PRO umożliwia zapewnienie wysokiego standardu higieny.

Pozostałości białka na powierzchni wskazują na niewystarczające czyszczenie, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia, ponieważ zanieczyszczone powierzchnie mogą ułatwiać wzrost patogenów. Każdy test Orion Clean Card PRO zawiera podłoże, które jest zaimpregnowane odczynnikiem. Kartę testową Orion Clean Card PRO pociera się o zwilżoną powierzchnię, co powoduje widoczną wizualnie zmianę koloru, jeżeli obecne jest białko.

Producentci żywności i usługi gastronomiczne muszą podjąć wszelkie środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i żywności i jej dobrej jakości. Istotnym elementem zapewnienia higienicznych warunków dla żywności jest utrzymywanie odpowiedzniej czystości. Proces ten prowadzi do wyeliminowania patogenów i szkodliwych mikroorganizmów, zapobiegając rozprzestrzenianiu między żywnością, powierzchniami i urządzeniami produkcyjnymi.

W zakładach opieki zdrowotnej poważne wyzwania stanowią także zakażenia związane z opieką zdrowotną, rozprzestrzeniające się za pośrednictwem powierzchni dotykanych rękami. Aby zapobiec przenoszeniu zakażeń, istotne jest zatrzymanie ich rozprzestrzeniania ze środowisk klinicznych. Można to osiągnąć, skupiając się na higienie powierzchni i jakości czyszczenia.
Orion Clean Card PRO zapewnia

Łatwy w użyciu test higieny powierzchni
Natychmiastową informację o faktycznej czystości powierzchni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post