Wrażenie waty w uszach oraz bóle ucha,osłabiony słuch.

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
mariuszitb
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2015, o 20:16

Wrażenie waty w uszach oraz bóle ucha,osłabiony słuch.

Post autor: mariuszitb »

Mam wrażenie jakbym miał watę w uszach, przy wyższych dźwiękach czuję chrobotanie i ból, np. przy tłuczących się garach. Dolegliwości już długo trwają, byłem u lekarzy ale nic nie pomogli, przepisywali leki na zatoki (mam rope w gardle, mam skrzywioną przegrodę nosa i wiem, ciężej mi się oddycha to trzeba operacyjnie skorygować). Co robić ? Proszę o pomoc!
dimedicus

Re: Wrażenie waty w uszach oraz bóle ucha,osłabiony słuch.

Post autor: dimedicus »

Niewątpliwie skrzywioną przegrodę należy skorygować.Czy lekarze zastosowali leczenie antybiotykiem?Stan ten może wynikać od ropnego gardła.Tak,że należy wyleczyć ten stan.We własnym zakresie nic się nie zrobi.Wymaz z gardła i antybiotyk celowy.
mariuszitb
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2015, o 20:16

Re: Wrażenie waty w uszach oraz bóle ucha,osłabiony słuch.

Post autor: mariuszitb »

był antybiotyk ale nie docelowy - Xorimax. Teraz lekarz mi przepisał Fluimucil na rozrzedzenie wydzieliny ropnej w gardle. Przeczytałem w internecie o parafinie w płynie, zastosowałem ją do uszu na rozrzedzenie woszczyny.
dimedicus

Re: Wrażenie waty w uszach oraz bóle ucha,osłabiony słuch.

Post autor: dimedicus »

Jest dużo preparatów w aptece do rozpuszczenia woskowiny w uchu,tylko po co chcesz rozpuszczać jak przyczyna jest inna(zresztą lekarz przypisał już potrzebny lek).Jeśli już to można kupić krople do ucha rozpuszczające woskowinę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post