BingoGel niebieski bóle mięśni i stawów

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

BingoGel niebieski bóle mięśni i stawów

Post autor: Asystentka »

BingoGel niebieski na bóle mięśni i stawów .

Chłodzący żel do masażu i wcierania. Uśmierza bóle mięśni oraz stawów i pomaga w szybkiej regeneracji po wysiłku fizycznym.

Przynosi ulgę:

w bólach stawów i mięśni,
w bólach mięśni i ścięgien spowodowanych przeciążeniem lub wysiłkiem fizycznym
przy ogólnym zmęczeniu

Zawiera substancje aktywne:

mentol - podrażnia zakończenia receptorów zimna wywołując na skórze uczucie chłodu
aloes - działa przeciwzapalnie i bierze udział w procesie odbudowy tkanek
kamfora - zwęża rozszerzone naczynia włosowate i rozkurcza zwężone naczynia skórne powodując subiektywne odczucie zmniejszenia bólu.
prowitamina B5 - jako składnik koenzymu A bierze udział w syntezie i rozkładzie kwasów tłuszczowych, syntezie cholesterolu i hormonów steroidowych, przyspiesza regenerację tkanek.

Na podstawie badań lekarza dermatologa, ocen i zebranych wywiadów stwierdzamy, że badany preparat BingoGel - chłodzący żel do masażu i wcierania”, stosowany zgodnie z przeznaczeniem:

wg opinii osób regularnie go stosujących (w formie automasażu) zmniejszał bóle stawów, ścięgien oraz nieprawidłowe, zbyt duże napięcie i związaną z tym bolesność mięśni,
przy ogólnym zmęczeniu pomagał w szybkiej regeneracji i dawał uczucie odprężenia. Silne uczucie chłodzenia po zastosowaniu preparatu oraz uwalniający się podczas masażu miętowy zapach działały odprężająco i regenerująco po ciężkiej pracy czy dużym wysiłku fizycznym, znosząc tym samym uczucie zmęczenia.
nie powodował podrażnienia skóry w miejscu stosowania,

Zdaniem lekarza dermatologa BingoGel:

może być polecany do miejscowego stosowania w formie masażu lub automasażu osobom, u których występują okresowo: nadmierne, bolesne napięcia mięśni (szyi, pleców, barków) wynikające bądź z przetrenowania, bądź zmęczenia, bóle stawów, ścięgien, nerwobóle,
może być stosowany wspomagająco w leczeniu farmakologicznym schorzeń, którym towarzyszą bóle i napięcia mięśni, nerwobóle, bóle stawów (np. w problemach reumatoidalnych),
może być polecany jako preparat pomagający w szybkiej regeneracji po wysiłku fizycznym oraz przy ogólnym zmęczeniu,
był dobrze tolerowany przez skórę ciała w miejscu stosowania, ponieważ w grupie osób regularnie stosujących preparat w okresie 3 tygodni nie stwierdzono żadnych negatywnych objawów.
Załączniki
bingogel-spa.jpg
bingogel-spa.jpg (7.04 KiB) Przejrzano 729 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post