Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał

Post autor: Asystentka »

Śledztwo na cztery ręce i mikroskop czyli pierwszy kryminał dermatologiczny dla lekarzy weterynarii
Z wielką radością przekazujemy do rąk Czytelników pierwszy kryminał dermatologiczny dla lekarzy weterynarii. Zdajemy sobie sprawę, że taki tytuł może budzić zdziwienie i wątpliwości, ale jesteśmy przekonane, że ta lektura nie tylko udowodni trafność tytułu, ale również uświadomi czytelnikom, jak pasjonująca jest dermatologia psów i kotów – dział weterynarii, który dla nas stał się życiową pasją.
...W mowach końcowych przy każdym rozdziale znajdą Państwo dużo istotnych informacji o prezentowanych chorobach, ich objawach, patogenezie, rokowaniu i najnowszych metodach leczenia.
ze wstępu

„Śledztwo na cztery ręce i mikroskop” oparte jest na faktach, jednak jakiekolwiek podobieństwo bohaterów książki do postaci rzeczywistych jest przypadkowe.

„Nie podejrzewałam nawet, że opis przypadku klinicznego może mieć tak oryginalną , atrakcyjną, lekką i przystępną formę. Książkę czyta się z zapartym tchem - jak kryminał, a uporządkowana wiedza z zakresu dermatologii automatycznie zostaje w głowie bez żadnego wysiłku…”

„ ...Napisane z poczuciem humoru... do tego dokumentacja w postaci zdjęć oraz źródła, które dodają wiarygodności...ŚWIETNE!!!”

„…Jeszcze nigdy czegoś takiego nie czytałam, chciałabym się uczyć tylko z takich podręczników, pochłonął mnie bez reszty…”
Załączniki
sledztwo-mikroskop.jpg
sledztwo-mikroskop.jpg (17.86 KiB) Przejrzano 677 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post