Pęcherz moczowy

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Andziaandzia
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2017, o 16:36

Pęcherz moczowy

Post autor: Andziaandzia »

Mam 25 lat, od 4 lat dosłownie męczę się z problemem pęcherza. Do tej pory żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, od 4 lat odczuwam nieustajace parcie co chwile muszę do toalety przez co skurczyl mi się pęcherz, nie potrafię *nazbierac* w nim choćby 60 ml, nie mogę z tym problemem normalnie żyć. Miałam robione badanie urodynamiczne, cystoskopie i laparoskopie w końcu dowiedziałam się że powinnam iść do psychologa już nie wiem co robić :( czasami dostaje takiego ataku że co 3 minuty lecę do toalety z pełnym pęcherzem, poprostu napełnia mi się w ciągu chwili do pełna i tak przez pół dnia, żaden lekarz nie potrafił mi powiedzieć dlaczego tak jest :( żadne leki nie pomagają
dimedicus

Re: Pęcherz moczowy

Post autor: dimedicus »

Bardzo możliwe,że jest to problem psychogenny a więc podjęte leczenie może nie przynosić poprawy. Wykonane badania nie potwierdziły przyczyn w układzie moczowym.Zwykle taki objaw jest związany z zakażeniem bakteryjnym,choroby nerek lub zaburzenia hormonalne czy mała pojemność pęcherza lub zbyt częste parcie na mocz z powodu zaburzeń czynności pęcherza.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post