PIGMENTOCEUTICAL Emulsja na przebarwienia

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

PIGMENTOCEUTICAL Emulsja na przebarwienia

Post autor: Asystentka »

Roślina Mitracarpe (Mitracarpus scaber) zawarta w czynnej substancji preparatu, jest między innymi znana z powodu swojego działania przeciwbakteryjnego, leczy dermatozy i mykozy. Liście rośliny są mielone, pozyskiwany jest sok, którym smarowane są zmienione miejsca na skórze. Roślina działa najefektywniej, kiedy zmielone i wysuszone liście zostaną zmieszane z masełkiem Shea. Tak przygotowana maść stosowana jest lokalnie do pielęgnacji brązowych plam i rozjaśniania skóry. Specjaliści usiłowali uzyskać z tej rośliny wyciąg, w którym te właściwości zostałyby skoncentrowane i zachowane.
Emulsja Pigmentoceutical, która jest związkiem wyciągu z roślin Mitracarpe, mącznicy lekarskiej i kilkuskładnikowego roztworu hydroglikolowego, który usuwa przede wszystkim silnie pigmentowane komórki naskórka.

Działanie

Biotechnologiczna emulsja Pigmentoceutical jest związkiem wyciągu z roślin Mitracarpe, mącznicy lekarskiej oraz kilkuskładnikowego roztworu hydroglikolowego, który usuwa przede wszystkim silnie pigmentowane komórki naskórka.

Dawkowanie

Odkręcić pokrywkę i delikatnie naciskając dozownik wycisnąć potrzebną ilość emulsji. Emulsję Pigmentoceutical nanieść na palce i dokładnie rozetrzeć na przeznaczonym do pielęgnacji kawałku skóry. Po naniesieniu należy poczekać ok. 10 minut i dopiero potem zastosować swoje normalne kosmetyki. Dla osiągnięcia optymalnego efektu biotechnologiczną emulsję Pigmentoceutical należy nanosić na pigmentowe plamy dwa razy dziennie (rano i wieczorem), aż do pojawienia się pożądanego efektu. Potem nanosić preparat raz dziennie, aby utrzymać efekt.
Załączniki
PIGMENTOCEUTICAL.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post