Chazan jest niebezpieczny dla Polek

Smutne i śmieszne działania,propozycje zmian w służbie zdrowia
Asystentka

Chazan jest niebezpieczny dla Polek

Post autor: Asystentka »

Arłukowicz: Chazan jest niebezpieczny dla Polek
Prof. Chazan pokazuje prawdziwe oblicze rządu w traktowaniu Polek.


Ministerstwo Zdrowia powołało zespół, który ma opracować nowe standardy okołoporodowe. W skład zespołu wszedł, między innymi, prof. Bogdan Chazan.

- To jest policzek dla wszystkich Polek. - powiedział były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz w programie "Tak jest" (TVN24) - Ten gest jest bardzo symboliczny. On pokazuje tak naprawdę podejście ministra Radziwiłła, ale też całego rządu do kobiet i do sposobu ich traktowania.
Jest rzeczą skandaliczną, żeby prof. Chazan, który doprowadził do sytuacji takiej, w której rodziły się dzieci bardzo ciężko uszkodzone, tylko dlatego, że przeszkadzała mu ideologia i utrudniał pacjentkom dostęp do prawnie dozwolonej metody aborcji tylko dlatego, że jego wartości nie pozwalały pomagać innym ludziom.

Kiedy wrócimy do władzy, być może ja wrócę do resortu zdrowia - powiedział Arłukowicz - prof. Chazan natychmiast straci wszystkie funkcje publiczne, które pełni. Nie dlatego, że jestem złośliwy, czy chcę się na nim mścić, tylko uważam, że on jest niebezpieczny dla Polek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post