Lewatywa

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
lecter1
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2017, o 19:31

Lewatywa

Post autor: lecter1 »

Mam pytanie odnośnie lewatywy... krążą różne opinie o niej dlatego wole spytać. Czy stosowanie lewatywy mam tu na myśli mała gruszkę, w celach higienicznych czyli codziennie np. rano jest bezpieczne? Nie mowie o duzej 2l tylko jednej małej gruszce. Są osoby które to chwalą i polecają dlatego też się dopytuje.
Pozdrawiam
dimedicus

Re: Lewatywa

Post autor: dimedicus »

Nie ważne jaka jest duża gruszka,chodzi o sam fakt lewatywy.Jeśli chodzi o odchudzanie stosując tzw hydrokolonoterapie
jest pewną metodą w tym celu ale zasadniczo dłuższe stosowanie wypłukuje bakterie pożyteczne,pogarsza perystaltykę,doprowadza do uszkodzeń błony śluzowej ale też spowalniając pracę(perystaltykę) prowadzi do zatwardzeń
Od czasu do czasu nie zaszkodzi aby tylko nie weszło w ciągłe stosowanie.
alinka_27
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 9 mar 2016, o 14:38

Re: Lewatywa

Post autor: alinka_27 »

Zamiast lewatywy zdecydowałam się na hydrokolonoterapię, która jest zdecydowanie skuteczniejsza niż lewatywa, ponieważ pozwala oczyścić jelita na całej ich długości, a lewatywa jest w stanie to zrobić tylko do określonego momentu.
Awatar użytkownika
zavvirowana
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:24

Re: Lewatywa

Post autor: zavvirowana »

A ile miałaś zabiegów? O tej metodzie słyszałam wiele dobrego, właśnie zastanawiałam się czy się na niego nie zapisać jak sie to wszystko skończy, bo mam okropne wzdęcia.
ODPOWIEDZ