Ellaone a ryzyko ciąży.

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
milenaj2
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2017, o 16:34

Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: milenaj2 »

Dzieńdobry. W nocy pieściliśmy się z partnerem, najpierw on mnie, miał suche palce i nie dotykał penisa, cały czas był w bokserkach, potem ja chwilę pieściłam jego, doszło do wycieku płynu przedejakulacyjnego, ale nie do wytrysku. On nie dotykał penisa wtedy, ani mnie. Ja tylko penisa. To był nasz taki pierwszy raz i partner bardzo boi się o ciążę, w związku z tym rano po 5 godz. zażyłam ellaone. Dodam, że to 6 dzień cyklu, a śluz jest jeszcze podbarwiony krwią, zawsze mam tak po miesiączce. Czy mam się obawiać ciąży. W sumie to nie widzę możliwości przeniesienia plemników nawet na palcach, ale wiadomo psychika trochę wariuje.
dimedicus

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: dimedicus »

Jeśli było tak jak opisane to nie widzę tu możliwości zaciążenia.
milenaj2
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2017, o 16:34

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: milenaj2 »

Po zażyciu ellaone, cały czas występuje śluz z krwią, raz więcej, raz mniej. Czy to skutek uboczny tabletki, czy możliwe, że przedłużyła mi okres?
dimedicus

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: dimedicus »

milenaj2 pisze:Po zażyciu ellaone, cały czas występuje śluz z krwią, raz więcej, raz mniej.
jak długo to trwa?
milenaj2
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2017, o 16:34

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: milenaj2 »

Tabletka w poniedziałek.
Śluz czwartek wieczorem, z lekką domieszką krwi.
Tylko ja tak kiedyś na tabletki antykoncepcyjne też reagowałam.
milenaj2
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2017, o 16:34

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: milenaj2 »

Dzisiaj chyba wszystko wraca do normy. Czy jest się czym martwić?
dimedicus

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: dimedicus »

milenaj2 pisze: Czy jest się czym martwić?
Nie
milenaj2
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2017, o 16:34

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: milenaj2 »

W dwa tygodnie po zażyciu ellaone pojawiło się plamienie. Jest to termin miesiączki według krótszych cykli. Martwi mnie jednak to, że jest to tylko plamienie. Może będzie intensywniejsze, bo miesiączka nieraz jakiś czas się u mnie "rozkręca".
Czy jednak po tym leku to ewentualne tylko plamienie można uznać za jego skutek?
dimedicus

Re: Ellaone a ryzyko ciąży.

Post autor: dimedicus »

milenaj2 pisze:Czy jednak po tym leku to ewentualne tylko plamienie można uznać za jego skutek?
Można.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post