Rozmowy o wszystkim i o niczym

Rozmowy o wszystkim nie związane z tematyką forum.
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

kalarepa150, na dłużej czy tylko "przelotem"?
irenist
Ekspert fizjoterpeuta
Ekspert fizjoterpeuta
Posty: 67
Rejestracja: 5 mar 2016, o 20:10

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: irenist »

admin. med. pisze:Coś tu cicho ostatnio,zdaje się że już nas irenist całkiem opuściła
Nic bardziej mylnego adminie :-) nie opuściłam was, tylko miałam niespodziewany wyjazd do Rosji teraz jestem przelotem w Polsce ale 23-go lecę do Hiszpanii. Trochę mi się pokomplikowały sprawy zawodowo prywatne i jestem w trakcie wyprowadzania ich na prosto.
A o was cały czas myślę i to bardzo ciepło :-)
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

irenist, Miło że się pomyliłem ale niestety jak wszędzie,często wiele zapału i z czasem zniechęcenie,życie.
Miło,że nas informujesz
Mam nadzieję,że wyprostujesz wszystko i będziesz częściej.Powodzenia.
Awatar użytkownika
Halszka
VIP
VIP
Posty: 726
Rejestracja: 21 lis 2015, o 18:48

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Halszka »

Hej
Wchodziłam na tą stronę,ale długotrwałą cisza spowodowała,że zaprzestałam.Aż tu ku mojemu zaskoczeniu jest wpis :D Cieszę się również jak admin,źe myślisz o nas irenist.Mam nadzieję,że poukładasz swoje sprawy i ponownie zadomowisz się na HP.Jak to piszę jedna z koleżanek...trzeba przejść przez deszcz i burzę by ponownie zaświeciło słoneczko i zobaczyć tęczę.
Hiszpania kojarzy mi się z piękną pogodą,może przy okazji wypoczniesz i naładujesz akumulatorki.
Pozdrawiam <papa>
ster
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 11 lut 2016, o 07:30

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: ster »

Skoro temat jest o wszystkim i o niczym pozwolę zapytać się o pewną kwestię. Mianowicie o kredyty. Przymierzam się do wzięcia kredytu gotówkowego na remont mieszkania. Obecnie żyjemy w kiepskich warunkach i taki remont da nam sporo. Jednak przeglądając sobie oferty poszczególnych banków to zgłupiałem. Niby oprocentowanie jest niższe ale jak patrzy się na całkowity koszt kredytu to wychodzi na to, że dana opcja jest dosć droga...
REKLAMA
Poza tym czy przy braniu takich zobowiązań trzeba patrzeć się również na ubezpieczenie?
Kolasia
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2016, o 13:00

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: Kolasia »

My robiąc ocieplanie podłogi zastanawialiśmy się nad kredytem, jednak koniec końców całe szczęście zaleźliśmy tańsze materiały REKLAMA i obyło się bez kredytu. Ja jestem za tym,że jeśli remont nie jest wyższą koniecznością, to lepiej sobie na niego odłożyć niż pakować w jakieś oprocentowania itd. bo to nam się nie zwróci, a tylko jesteśmy obciążeni dodatkowymi kosztami.
medyczka
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:52

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: medyczka »

:D :D :D :D :D
magic992
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2017, o 11:20

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: magic992 »

ster pisze:Skoro temat jest o wszystkim i o niczym pozwolę zapytać się o pewną kwestię. Mianowicie o kredyty. Przymierzam się do wzięcia kredytu gotówkowego na remont mieszkania. Obecnie żyjemy w kiepskich warunkach i taki remont da nam sporo. Jednak przeglądając sobie oferty poszczególnych banków to zgłupiałem. Niby oprocentowanie jest niższe ale jak patrzy się na całkowity koszt kredytu to wychodzi na to, że dana opcja jest dosć droga...
Reklama
Poza tym czy przy braniu takich zobowiązań trzeba patrzeć się również na ubezpieczenie?
Jeśli chodzi o kredyty, to bardzo dobrym sposobem jest zaglądnięcie do Reklama, i wtedy wyjdzie czarno na białym który kredyt jest najlepszy.
admin. med.

Re: Rozmowy o wszystkim i o niczym

Post autor: admin. med. »

To nie jest miejsce na reklamy, jeszcze raz ktoś tu wpisze reklamę,to będzie ban,na wszystkie Nicki.
To jest miejsce na luźne i niezobowiązujące "pogaduszki"
admin. med.

[Film] Muzyczna fontanna

Post autor: admin. med. »

Fajne i polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post