Rwa Kulszowa

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Tomhaj97
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 7 lut 2017, o 21:56

Rwa Kulszowa

Post autor: Tomhaj97 »

Witam, mam już rwę kulszową od 2 miesięcy , przechodziłem już każdego tylu zastrzyki, zabiegi, oraz rehabilitację. Nic za bardzo nie pomogło , jedyne co to to że ból zmniejszył się do tego stopnia że wytrzymuje bez kuli , rezonans mam dopiero 1 lipca. Mam 60 lat i ważę 104 kg . Co mam robić ? Udać się do jakiegoś kręglarza?
dimedicus

Re: Rwa Kulszowa

Post autor: dimedicus »

Co ja mogę doradzić? skoro wizyty u lekarzy nie pomagają a ja się mogę tylko opierać na tym co jest napisane. Na początek radzę schudnąć, jest wiele zaleceń jak postępować aby łagodzić i zapobiegać aby się pozbyć tej niezbyt miłej przypadłości.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Rwa Kulszowa

Post autor: magda31 »

Niestety ale bardzo wiele osób cięzko to przechodzi.... 2 miesiące to bardzo długo. Jeśi nie pomaga leczenie zlecone przez jednego lekarza polecam wybrac się do drugiego.... Ewentualnie spróbować jeszcze domowych sposobów.

Do kręgarzy mam ograniczone zaufanie. DObry specjalista może pomóc. Jednak dzialania przez niego wykonywane są niebezpieczne i mogą zaszkodzić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post