ból przy wytrysk przy seksie klasycznym

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Kieft22
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2016, o 16:22

ból przy wytrysk przy seksie klasycznym

Post autor: Kieft22 »

Witam

Mam bardzo dziwny a zarazem przykry problem, mianowicie orgazm a dokładniej wytrysk jest dla mnie bardzo bolesny, czuję pieczenie, tak jakby coś jak kolczastego przechodziło przez moją cewkę w chwili uniesienia. Ale ustalmy fakty, mianowicie:
-seks oralny, bez względu na to gdzie finisz jest fantastyczny, pełen orgazm, klasyczyny wytrysk zero bólu;
-tzw.handjob, czy jak kto woli masturbacja, ograzm, wytrysk i zero bólu;
-seks klasyczny: pozycja na „słoń” (?) partnerka leży na brzuchu ja na niej, wrażenia mega, kontakt pełen, ograzm->wytrysk=ból, czuję każdą „dawkę” spermy przepływającą przez członka, czasem mocniej czasem słabiej. W tragicznych przypadkach muszę prosić kobietę o pozostanie w bezruchu gdyż czuję jak coś normalnie „kaleczy” mi cewkę moczową….
-pieczenie podczas oddawania moczu=brak;
-myślałem że to uczulenie na lateks, zmieniłem na hipoalergiczne kondony i to samo; spróbowałem bez i to samo…. :/

O co tutaj kurcze chodzi?? Bo nie ogarniam, jak do tego podejść? W spermie coś jest? Jak tak to czemu tylko podczas klasyka to czuję? Jakies kamienie nerkowe czy coś? Ale czy nie powinienem ich odczuwać zawsze? Zakażenie bakterią jakąś? Nie powinienem mieć innych objawów? Wygląda tak jakby było to zależne od ułożenia członka, ale kurcze jak jestem na niej to jest on na wprost. Czy może gdzies jest jakiś lekki ucisk (choć nie czuję) i przekrój cewki się zmniejsza a przez co napiera sperma na ścianki cewki i boli? Ale co tam ma boleć? Nie wiem. Strasznie ciezka sytuacja. Spotkaliście się z czymś takim? Macie jakieś pomysły?
Robiłem kiedyś posiew nasienia, moczu i było ok. więc jak? Co? gdzie? Ocb?

POMOCY!!!
dimedicus

Re: ból przy wytrysk przy seksie klasycznym

Post autor: dimedicus »

Taki objaw może wskazywać na stan zapalny,oczywiście tych przyczyn może być kilka,też uzależnione od pozycji co może wskazywać na zmiany/opuchlizne wew penisa,zapalenie prostaty, byc może lekarz zleci wykonanie cystoskopii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post