Przewodnik po terapiach naturalnych Moja droga do zdrowia

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Przewodnik po terapiach naturalnych Moja droga do zdrowia

Post autor: Asystentka »

Choroba to okrutny cios, który spada na człowieka najczęściej w najmniej spodziewanym momencie, zaś w XXI wieku medycyna konwencjonalna coraz częściej zawodzi w tych krytycznych momentach utrzymując, że na daną przypadłość nie ma lekarstwa. Taki wyrok usłyszała kiedyś Anna Sokół, autorka książki „Przewodnik po terapiach naturalnych. Moja droga do zdrowia”. Była polonistka i dziennikarka nie poddała się chorobie i wbrew sceptycznym rokowaniom lekarzy pokazała, że istnieją metody na pokonanie nieuleczalnych dolegliwości. Swą wiedzą i doświadczeniami postanowiła podzielić się z innymi ludźmi, by pokazać, że poza farmakologią istnieją skuteczne sposoby na wyzdrowienie. Jej książka pisana bardziej z punktu widzenia pacjenta, niż medyka, zawiera szereg prostych metod leczniczych oraz ćwiczeń wyciszających i odprężających. Autorka przedstawia również historię i zalety uznanej w naszych czasach medycyny alternatywnej, przeprowadza wywiady z ekspertami poszczególnych dziedzin tej nauki. Szczypta humoru zawarta w książce sprawia, że lektura trudnych tematów staje się lekka i przyjemna, zaś odbiorca szybko przekonuje się, że wiara i nadzieja są podstawą na drodze ku zdrowiu nawet w najcięższych chorobach.
Załączniki
terapia-naturalna.jpg
terapia-naturalna.jpg (5.57 KiB) Przejrzano 659 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post