Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Pawel19
Użytkownicy
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2016, o 00:34

Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Post autor: Pawel19 »

Witam, pisze ten temat ponieważ mam dosyć wstydliwy problem :) Mam 20 lat i być może zaczerwienioną cewkę moczową. Dosyć często zmieniam partnerów seksualnych jednak zawsze zabezpieczam się prezerwatywą. Nie towarzyszy mi ból, pieczenie ani nic z tych rzeczy. Rano po scisnięciu penisa wypływa bardzo mało przeźroczystej mazi ( tylko z rana ) W ogóle to mi się wydaje, że mój penis od wielu lat tak wygląda, ale teraz zwróciłem na to uwagę i postanowiłem sie upewnic. Poniżej wrzucam zdjęcie.
Pozdrawiam.
dimedicus

Re: Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Post autor: dimedicus »

Taki objaw wskazuje na infekcje układu moczowego.Zrobić badanie moczu.
Pawel19
Użytkownicy
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2016, o 00:34

Re: Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Post autor: Pawel19 »

Może to być zakażenie chlamydią lub coś poważniejszego? I czy te badanie może chwile poczekać, bo aktualnie nie mam czasu. ( nie mam żadnych dolegliwosci )
Pawel19
Użytkownicy
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2016, o 00:34

Re: Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Post autor: Pawel19 »

Pawel19 pisze:Może to być zakażenie chlamydią lub coś poważniejszego? I czy te badanie może chwile poczekać, bo aktualnie nie mam czasu. ( nie mam żadnych dolegliwosci )
/Edit
I czy istnieją jakieś " domowe sposoby " na to?
/Edit
Może mieć to coś wspolnego z kamicą nerkową? Nie wiem czy ją mam, ale u nas w rodzinie prawie każdy przez to przeszedl. Dodam, ze rok temu w badaniu moczu wyszedł mi " ślad białka " zingorowalem to i nie powtorzylem badania,.
dimedicus

Re: Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Post autor: dimedicus »

Pawel19 pisze:Może to być zakażenie chlamydią lub coś poważniejszego?
jako, że są to podobne objawy,które można pomylić, więc trzeba brać pod uwagę.
Pawel19 pisze:I czy te badanie może chwile poczekać, bo aktualnie nie mam czasu. ( nie mam żadnych dolegliwosci )
Zawsze lepiej na poczatku stanu chorobowego, później zawsze leczy sie dłużej a czasem trudniej.
Ślad białka może wskazywać na stan zapalny. Mozna rozpocząć leczenie domowe ale na ile pomoże,trudno oceniać, są dostępne leki bez recepty na infekcje układu moczowego. Dodatkowo dużo pić najlepiej wodę z sokiem cytrynowym(nie słodzone)
Pawel19
Użytkownicy
Posty: 17
Rejestracja: 24 lis 2016, o 00:34

Re: Wywinięcie cewki moczowej, zapalenie? - MĘZCZYZNA

Post autor: Pawel19 »

Bardzo dziękuję Panu za pomoc :) Poszperałem trochę w spisie leków i jutro pójdę po lek " Fitolizyna " mam nadzieje, że pomoże.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post