Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć

Post autor: Asystentka »

Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający - cud równowagi ph

Jak dowodzą badania przeprowadzone przez autorów, znanych specjalistów w dziedzinie mikrobiologii, biochemii i żywienia, odkładanie się tłuszczu w organizmie jest reakcją obronną przed nadmiarem toksyn i zakwaszeniem, spowodowanym niewłaściwą dietą. Rozpoznanie tych mechanizmów fizjologicznych, przedstawionych w przystępny sposób w tej książce, doprowadziło do opracowania – zamiast restrykcyjnych diet – racjonalnego programu odżywiania się produktami zasadowymi, co najskuteczniej pomaga zachować zdrowie i idealną wagę. Cały program składa się z siedmiu etapów i ostatecznie prowadzi do odzyskania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, a co za tym idzie, zrzucenia zbędnych kilogramów. O skuteczności tej metody świadczą przytoczone relacje ludzi, którzy wprowadzili zasadowy tryb żywienia – i nie tylko schudli, ale także zyskali energię i radość życia, a nawet doznali cudu uzdrowienia. Dlatego program ten otrzymał nazwę „Cud pH”
Załączniki
probowalam-juz-wszystkiego-zeby-schudnac.jpg
probowalam-juz-wszystkiego-zeby-schudnac.jpg (3.17 KiB) Przejrzano 607 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post