Ból kolana i barków

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
dimedicus

Re: Ból kolana i barków

Post autor: dimedicus »

To może być wiele przyczyn ale to tylko gdybanie.
Zwykle w badaniach różnicowych rozważa się wiele przyczyn aż dochodzi do diagnozy.
krzysiu
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 209
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 18:56

Re: Ból kolana i barków

Post autor: krzysiu »

Mam pytanie nie dotyczące mnie - czy tłuszczak albo coś w podobie leżący na boku uda przy biodrze może pobolewać - jak się na nim leży czy coś?Bo ta osoba ma dużą nadwagę około 10-15 kg, pracę fizyczną -dużo schylania i wiek 51 lat
I ten tłuszczak czy co to tam jest dana osoba ma od kilku dobrych lat
dimedicus

Re: Ból kolana i barków

Post autor: dimedicus »

krzysiu pisze:czy tłuszczak albo coś w podobie leżący na boku uda przy biodrze może pobolewać
może o ile naciska na nerw.
Nie znam problemu i wyników badań jaki był kiedyś a jaki jest dziś,być może się rozrasta i uciska sąsiadujące struktury.
krzysiu
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 209
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 18:56

Re: Ból kolana i barków

Post autor: krzysiu »

bo się boję,że ta osoba ma tłuszczakomięsaka :/ niby ma to coś kilka lat,ale ostatnimi czasy czyli kilka miesięcy się powiększyło i boli ją ten bok uda i nawet pośladek bardziej z tyłu
dimedicus

Re: Ból kolana i barków

Post autor: dimedicus »

trzeba wykonać usg.
krzysiu
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 209
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 18:56

Re: Ból kolana i barków

Post autor: krzysiu »

a moze to byc cos innego nie zwiazanego z ta kuleczka na udzie ,ze boli ten bok,posladek i ledzwie?
mozliwe by kilkuletni tluszczak przemienil sie w miesaka?
carboczar

Re: Ból kolana i barków

Post autor: carboczar »

A jak to ocenić na odległość?
krzysiu
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 209
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 18:56

Re: Ból kolana i barków

Post autor: krzysiu »

Mam pytanie - bo brałem od października tamtego roku salazopiryne z uwagi na moją chorobę stawów,ale miałem też krew na papierze więc miałem kolonoskopię ale dopiero w marcu tego roku - nic mi nie wykazało problemów z jelitem grubym i tu jest moje pytanie - czy salazopiryna mogłaby zaciemnić obraz jakby badań ,że podleczyła jelito a jak odstawie to będę miał nadal problem z jelitem czy badanie robione nawet w czasie brania salazopiryne pokaze prawidłowy wynik jelita grubego?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post