Wydmuchany Polip?

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Jasmine
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2017, o 10:41

Wydmuchany Polip?

Post autor: Jasmine »

Witam,
W piątek wieczorem zaczęło boleć mnie gardło. Stwierdziłam, ze to na pewno od klimatyzacji (spedzilam 5h w samochodzie), położyłam się spać, licząc na to, ze do rana wszystko wróci do normy. Niestet w sobotę do bólu gardła doszła całkowicie zapchana lewa dziurka w nosie. Ani oddychać, ani wydmuchac, ani poruszyć nawet wciągając powietrze do siebie. Dostalam strasznej chrypy, przy ruszaniu głową bardzo bolała mnie cała szyja , jakby była zblokowana. Leczylam się mlekiem z miodem, rosolem, herbitussinem i ibupromem. W niedzielę nadal to samo- ból gardła, zatkana lewa strona nosa, chrypa, problemy z mową, oddychaniem. W poniedzialek rano postanowiłam ze za wszelką cenę wydmucham ten nos. Pierwsza proba-nic, druga próba- nic, za trzecią próbą wydmuchałam coś wyglądającego jak kawałek mięsa pokrytego wydzieliną (patrz zdjecie).od tego momentu nos odetkany, ból gardła minął, czasem tylko lekko zaćmi (jestem osobą paląca więc cmienie się zdarza). Co to mogło być? Możliwe że w trzy dni powstał jakiś polip i sam mnie opuścił? Jakie mogą być tego następstwa? Dziękuję i pozdrawiam.

Przeraszam, za obrzydliwe zdjęcia, ale nie wiedziałam jak wytłumaczyć słowami "te coś".

Pozdrawiam,
Jasmine
Załączniki
20170501_110318.jpg
20170501_110318.jpg (215.63 KiB) Przejrzano 1508 razy
20170501_110421.jpg
20170501_110421.jpg (292.98 KiB) Przejrzano 1508 razy
dimedicus

Re: Wydmuchany Polip?

Post autor: dimedicus »

To wydzielina ropna z zatok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post