Żyj dziko i zachłannie. Poradnik dla kobiet, które chcą więc

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Żyj dziko i zachłannie. Poradnik dla kobiet, które chcą więc

Post autor: Asystentka »

Żyj dziko i zachłannie. Poradnik dla kobiet, które chcą więcej od życia
Poradnik dla kobiet, które chcą więcej od życia.
Żaden autorytet nie ma prawa mówić nam, jak mamy żyć. Tylko my same możemy dać sobie zgodę na korzystanie z naszej wolności. Ale czy naprawdę wiemy, czego chcemy?
Wiele kobiet wątpi w swoje mocne strony i zdolności. Czy ja to potrafię? Czy to naprawdę jestem ja? Czy dam radę? Szybko może też pojawić się obawa, że będziemy postrzegane jako aroganckie egoistki.
Pójście własną drogą nie jest łatwe. Książka Żyj dziko i zachłannie. Poradnik dla kobiet, które chcą więcej od życia jest rodzajem trenera, który ma inspirować na co dzień i wspierać w realizacji skrytych marzeń, na co do tej pory nie miałyśmy odwagi. Sabine Asgodom, znana trenerka kadry menedżerskiej, pokazuje drogi, które mają moc odmieniania naszego życia.

Jesteście w środku nurtu złotonośnej rzeki, jaką jest wasze życie. Nie czekajcie, aż przypłynie do was ciężka bryła złota, ale zbierajcie codziennie małe drobiny, które dadzą wam szczęście.
Fragment


Książka Żyj dziko i zachłannie. Poradnik dla kobiet, które chcą więcej od życia to doskonała lektura dla każdej kobiety, która pragnie zrobić coś ze swoim życiem. Jednym słowem Sabine Asgodom motywuje wszystkie kobiety do działania.
Załączniki
zyj-dziko-i-zachlannie.jpg
zyj-dziko-i-zachlannie.jpg (2.93 KiB) Przejrzano 588 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post