LADY-COMP BASIC komputer cyklu

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

LADY-COMP BASIC komputer cyklu

Post autor: admin. med. »

LADY COMP BASIC jest urządzeniem stanowiącym doskonałą alternatywę dla standardowych metod antykoncepcyjnych. Dzięki codziennemu mierzeniu temperatury, określa kiedy możliwe jest zajście w ciąże (dni płodne, owulacja), a kiedy nie (dni niepłodne).

Działanie:
Produkt ma postać niewielkiego komputera wyposażonego dodatkowo w końcówkę z sensorem. Ta końcówka służy do codziennego pomiaru temperatury (tuż po przebudzeniu).

Uzyskanie takiej informacji umożliwia urządzeniu określenie kiedy możliwe jest zajście w ciąże (jajeczkowanie, dni płodne), a kiedy nie (dni niepłodne). Wspomniane dni określa za pomocą kolorowych wskaźników (dni płodne – czerwony, dni niepłodne – zielony). Posiada wbudowany budzik, co chroni przed przeoczeniem momentu pomiaru temperatury.

Komputer informuje również o prawdopodobieństwie zajścia w ciąże po 15 dniach od owulacji (oznaczają to migające kolorowe lampki). Ta sama sygnalizacja w 18 dniu po jajeczkowaniu jest potwierdzeniem tej informacji.

Oprogramowanie: LADY COMP Basic
Źródło zasilania: 2 ładowalne akumulatory Micro AAA (załączone), możliwość stosowania baterii 1,5V AAA
Wyświetlacz: podświetlany, kolorowy
Waga: 52 g
Pamięć: obejmuje pomiary ze 180 dni
Zakres temperatur: 34,50-41,00° C z dokładnością do 0,01 stopnia Celsjusza
Automatyczne wyłączanie: tak (po 30 sekundach bezczynności)
Wymiary: Owalny kształt - 7 x10 cm, 2,5 cm wysokości
Zestaw obejmuje: urządzenie, etui, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kabel usb, broszurki

Wskazania:
Urządzenie zaleca się wykorzystywać w ramach naturalnych metod antykoncepcji opierających się na obserwacji cyklu (wyznaczaniu dni płodnych oraz niepłodnych, owulacji) i pomiarze temperatury.

Sposób użycia:
Stosować zewnętrznie. Za pomocą końcówki z sensorem dokonywać pomiaru temperatury ciała, codziennie po przebudzeniu. Wspomnianą końcówkę należy wsunąć do ust pod język w położeniu bocznym. Pomiar trwa około 30-40 sekund (jego zakończenie sygnalizuje dźwięk, a na wyświetlaczu pojawia się wynik). Limit czasu, w którym należy zmierzyć temperaturę, określony jest na 6 godzin i obejmuje 3 godziny przed i 3 godziny po czasie dokonania pomiaru temperatury poprzedniego dnia.
Załączniki
LADY-COMP-BASIC-komputer-cyklu.jpg
LADY-COMP-BASIC-komputer-cyklu.jpg (3.4 KiB) Przejrzano 554 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post