MIKROSKOP owulacyjny FertilControl

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
admin. med.

MIKROSKOP owulacyjny FertilControl

Post autor: admin. med. »

Mikroskop owulacyjny FertilControl służy do wyznaczania owulacji na podstawie szybkiego badania śliny. Dzięki FertilControl poznasz dni najbardziej płodne dni w cyklu miesiączkowym, w których istnieją największe szanse na zapłodnienie.

Urządzenie FertilControl jest idealnym rozwiązaniem podczas starań o dziecko. Łatwy i dyskretny w użyciu.

FertilControl Light jest małym mikroskopem w kształcie szminki z soczewką powiększającą obraz 65-krotnie. Urządzenie wykorzystuję fakt zmian struktury śliny podczas owulacji do łatwego wyznaczenia dni płodnych na podstawie badania próbki śliny. Ślina jest najbardziej dostępnym i najłatwiejszym do uzyskania płynem ustrojowym. W odróżnieniu od tradycyjnych testów owulacyjnych nie wymaga kłopotliwego zbierania próbki moczu do naczynia. Pobraną próbkę śliny nakłada się na element optyczny mikroskopu, który dzięki podświetleniu wbudowanemu w mikroskop powiększa Twoją próbkę śliny (lub śluzu szyjkowego) 65-krotnie. Porównując obraz, który widzisz przez mikroskop z trzema obrazkami zawartymi w instrukcji obsługi możesz określić swoją aktywność hormonalną oraz stwierdzić czy jesteś w mniej lub bardziej płodnym okresie.

Dlaczego warto używać FertilControl Light?

Jest szybki: Mikroskop owulacyjny FertilControl Light wymaga tylko pięć minut (czas schnięcia próbki) do ustalenia dni płodnych oraz niepłodnych.
Jest łatwy w użyciu: Głównym atutem jest to, że nie musisz badać moczu. Jest to nieprzyjemne, dlatego dzięki FertilControl Light, możesz tego uniknąć.
Jest edukacyjny: Z monitorowania swojego cyklu każdego dnia można dowiedzieć się o zmianach jakie zachodzą w Twoim ciele - swoich wzorcach płodności i niuansach swojego cyklu. Wkrótce będziesz mogła przejrzeć całą historię swoich cykli. Monitoruj wyniki codziennie, nawet gdy nie ma owulacji.
Jest dobry dla kobiet z nieregularnymi cyklami: W odróżnieniu od testów LH, FertilControl Light pozwala kobietom z nieregularnymi cyklami skoncentrować się na wzroście estrogenów.
Jest dokładny: 98 % dokładności udowodnionej w badaniach klinicznych. Należy pamiętać, o postępowaniu zgodnie ze wskazówkami – na 1h przed pobraniem próbki nie jeść, pić, palić, myć zębów.
Jest detektorem wczesnej owulacji: Wykrywa owulację z maksymalnie 72 godzinnym wyprzedzeniem. Zapewnia to dużo czasu aby zaplanować swoje zachowania seksualne.
Jest wygodny i dyskretny: Możesz go używać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Dzięki wyglądowi szminki zachowujesz pełną dyskrecję.
Jest dostępny w przystępnej cenie: W porównaniu z ilością pieniędzy wydaną na jednorazowe testy w moczu, FertilControl Light jest bardzo opłacalnym sposobem na przewidywanie swojej płodności.

Zainteresują Cię również:
Załączniki
MIKROSKOP-owulacyjny-FertilControl.jpg
MIKROSKOP-owulacyjny-FertilControl.jpg (3.46 KiB) Przejrzano 552 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post