Zwichnięcie obręczy barkowo-obojczykowej III Stopnia

Rehabilitacja: osób z uszkodzonym słuchem, pulmonologiczna, psychiatryczna, wirtualna rehabilitacja – innowacyjna metoda rehabilitacji z wykorzystaniem technologii komputerowych, fizjoterapia, zabiegi usprawniające
Mateusz1234
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2017, o 09:55

Zwichnięcie obręczy barkowo-obojczykowej III Stopnia

Post autor: Mateusz1234 »

Witam, otóż mam taki problem i mam nadzieje że da się coś jeszcze z tym zrobić. mianowicie w tamtym roku w sierpniu miałem wypadek na rowerze,spadłem z roweru na bark na ulice a tak że prawą stroną karku, miałem operacje po operacji wszystko było w porządku jednak nie robiłem rehabilitacji, problem pojawił się od grudnia kiedy zaczął mnie boleć kark po prawej stronie i gdy chcę popatrzeć w dół samą głową, jest to nie kiedy mega uprzykrzające życie doznanie, ponieważ przykładowo wczoraj byłem na treningu brazylijskiego jiu jitsu, i po treningu znowu ten kark mnie zaczął boleć,teraz siedząc gdy chcę obrócić się w prawo czuję ból a tak że chcąc pochylić głowę w dół. ból jest dosyć silny i ogranicza mi trochę ruchy głową i ciągnie całą prawą stronę a tak że odcinek dolny, moje pytanie czy da się coś z tym zrobić jeszcze? :( byłbym bardzo wdzięczny za radę za pomoc :)
Meneus

Re: Zwichnięcie obręczy barkowo-obojczykowej III Stopnia

Post autor: Meneus »

Przede wszystkim trzeba zrobić zdjęcia rtg lub usg tej strony prawej, dla oceny co się dzieje, czy nie wytworzyły się jakieś zmiany. Od tego będzie zależeć dalsze postępowanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post