Dla diabetyków morwa,borówka,cynamono

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

Dla diabetyków morwa,borówka,cynamono

Post autor: Asystentka »

Preparat stanowi połączenie dobroczynnych właściwości liści morwy białej, kory cynamonowca i borówki czernicy. Zioła te zalecane są osobom borykającym się z podwyższonym poziomem cukru we krwi. Substancje zawarte w liściach morwy hamują działanie enzymów odpowiadających za rozkład węglowodanów, dzięki czemu następuje ograniczenie wchłaniania glukozy, a tym samym pozwalają ustabilizować poziom cukru we krwi. Te właściwości sprawiają, iż preparaty zawierające morwę białą zalecane są – jako obniżające przyswajanie cukru – wspomagająco dla diabetyków oraz przy odchudzaniu. Również kora cynamonowca jest zalecana osobom cierpiącym na zaburzenia przemiany węglowodanów, ponieważ znajdujące się w niej substancje mają wpływ na działanie insuliny, a przez to regulują poziom cukru we krwi. Także borówka czernica zawiera substancje podobne w działaniu do insuliny.

Dawkowanie:

6 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Uwagi:

Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

kład 1 kapsułki:

Sproszkowany owoc borówki czernicy 190 mg

Ekstrakt z kory cynamonowca 190 mg

Ekstrakt z liścia morwy białej 120 mg

Otoczka kapsułki:

żelatyna
Załączniki
dla-diabetykow.jpg
dla-diabetykow.jpg (4.49 KiB) Przejrzano 523 razy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post