Ja. Wersja 2,0

Książki dla lekarzy,studentów,pacjentów pomocne w poznaniu leczenia i chorób
Asystentka

Ja. Wersja 2,0

Post autor: Asystentka »

Marzy Ci się czasem porządny update systemu we własnej głowie? Żeby jednym tapnięciem móc skasować wszelkie złe nawyki i negatywne myśli jak aplikacje w smartfonie? Ale by było! W ich miejsce mogłabyś wtedy zainstalować:kreatywność, silną wolę, zdolności przywódcze, zdrowe odżywianie, przebojowość, efektywność i wiele innych. Stałabyś się ulepszoną wersją samej siebie. Kusząca wizja, prawda? A wiesz, że to jak najbardziej możliwe? Właśnie trzymasz w rękach dokładną instrukcję, jak to zrobić! Korzystając z tej książki, zaktualizujesz najważniejsze dla siebie aplikacje. EFEKTY * szybko osiągniesz swoje cele, * zdobędziesz nowych przyjaciół, * zyskasz posłuch i szacunek, * zrobisz więcej w krótszym czasie, * zapomnisz o tym, jak to jest być ciągle spłukaną, * przestaniesz się denerrrrrrrrrwować, * będziesz regularnie ćwiczyć i dbać o dobrą dietę, * wykorzystasz w pełni swoje możliwości. Gotowa na wyzwanie? Daj się przeinstalować! Wykonuj codziennie nowe, zabawne i ciekawe zadania, które wyniosą Cię na wyższy level!
Załączniki
ja-wersja-20.jpg
ja-wersja-20.jpg (11.71 KiB) Przejrzano 693 razy
ODPOWIEDZ