Zdrada partnera a miłość

Zakochani, zachowania, nieporozumienia, różnice wiekowe partnerów rady.
Daniel19
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2015, o 20:03

Zdrada partnera a miłość

Post autor: Daniel19 »

Witam serdecznie wszystkich. Jestem tu nowy i wpadłem do was z moim problemem.
Chodzi o to że miałem dziewczyne, byłem z nią bardzo długo. Po jakimś czasie wyjechałem na troche do pracy, nie było mnie pare miesięcy. I z tego co wiem, zdradziła mnie. Wiele powodów na to wskazywało. Lecz nie dochodziło to do moich myśli. Teraz w sumie mam pewność. Obecnie z nią już nie jestem. Aczkolwiek uczucie do niej nie zgasło. Myśle że chciał bym być z nią, ale racjonalnie patrzeć na to już nie moge. Psychika mi siada, nawet jak bym z nią był, to chyba nie potrafił bym z nią sie już przespać. Czy to jest wina mojego mózgu ? Czy może tu jest jakiś aspekt psychologiczny?
8 na 10 mówi mi że chce z nią być. Ale już sobie tego nie wyobrażam. Totalnych dowodów zdrady nie mam. Ona mi sie do tego nie przyznała, no ale raczej to zrozumiałe jest. Co powinienem zrobić waszym zdaniem ? Bo w sumie latałem z nią od rozstania, a wczoraj wszystko mi sie odwidziało. A w sumie nic się ostatnio nie wydarzyło prócz tego że jej do wczoraj pokazywałem że mi zależy. Mi się już to nie widzi. Czemu to przyszło tak nagle ? Cieszyć się z tego, czy może zastanowić się ponownie. ?
Gość

Re: Zdrada partnera a miłość

Post autor: Gość »

Witaj....A ja tak nie bardzo rozumiem, na jakiej podstawie posądzasz ją o zdradę. Dowodów żadnych nie masz, ona tego też nie potwierdziła, więc? Moim zdaniem powinieneś zweryfikować swoje uczucia do niej, bo może podświadomie sam szukałeś pretekstu do zerwania. Może ona podobnie, dawała Ci znaki celowo, żeby ten związek zakończyć? Najpierw więc powinniście porozmawiać i zastanowić się, czy coś Was jeszcze łączy i czy to, co robisz teraz, nie jest czasem kwestią przyzwyczajenia. A tak na marginesie, osobiście nie wierzę w związki na odległość. Pozdrawiam...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post