Dziwna zmiana na dziąśle

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
galix28
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 7 cze 2017, o 09:48

Dziwna zmiana na dziąśle

Post autor: galix28 »

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z zębami. Często boli mnie pół szczęki na dole z prawej strony. Ból jest dziwny. Potrafi boleć tydzień a potem kilka dni przerwy. Do tego dochodzi ból ucha prawie non stop. Lekarka sprawdziła ucho,nie ma infekcji. Zeby oglądało trzech dentystów robili prześwietlenia w gabinecie. Niby wszystko ok ale bolało nadal. Dentystka zdjęła kamień nazębny, bo myślala że to od tego ale nie przeszło, a kamień odnowił mi się w zastraszająco szybkim tempie. W dodatku na dziąśle przy ósemce miałem taką jakby kieszonkę, tzn kawałek dziąsła odzielony od reszty. Mogłem wyczuć to językiem. Przygryzlem to niechcący i zaczęło się powiększać. Ciężko mi jeść ( tą stroną nie mogę w ogóle) a ból ucha się nasilił. Boli już cała prawa półkula głowy. Te owrzodzenie dziasla powiększa się i nie goi wcale, wchodzi jakby na zab.W dodatku na zuchwie z prawej strony wyczuwam guzek. Lekarka stwierdziła że to węzeł chłonny. Tylko że to dziwne bo guzek pojawił się na zuchwie a nie pod. Czy na żuchwie są w ogóle węzły chłonne? Boję się że to jakiś rak. Zamieszam zdjęcie. Może ktoś powie co to jest. Przepraszam za chaotyczny tekst. Piszę z telefonu.
Załączniki
IMG_20170607_093920.jpg
IMG_20170607_093920.jpg (2.73 MiB) Przejrzano 1469 razy
IMG_20170607_093853.jpg
IMG_20170607_093853.jpg (2.87 MiB) Przejrzano 1469 razy
koronka

Re: Dziwna zmiana na dziąśle

Post autor: koronka »

To afta ze stanem zapalnym. W aptece można zakupić leki bez recepty.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post