Prawie miesiąc po obrzezaniu a biały nalot w okolicach wędzidełka

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
krzysztof27
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2017, o 19:38

Prawie miesiąc po obrzezaniu a biały nalot w okolicach wędzidełka

Post autor: krzysztof27 »

Witam. 20 maja miałem przeprowadzany zabieg częściowego obrzezania z usunięciem wędzidełka. Niecałe 2 tygodnie temu, miałem zdjęte prawie wszystkie szwy (lekarz przepisał mi wtedy triderm). Parę dni później przy kąpieli wyszedł mi szew w miejscu dolnej części wędzidełka a następnie pojawił się tam obfity, biały nalot (wcześniej też występował w okolicach szwów w tym miejscu). Parę dni później nieco się zredukował, ale niestety od około tygodnia stan rany się nie poprawia. Na własną rękę stosuję również krem metronidazol i maści granulgel oraz solcoseryl. Czy taki stan jest normalny? Minęło już dużo czasu od zabiegu, a miejsce pod wędzidełkiem nadal jest niewygojone. Na domiar złego na napletku wewnętrznym z przodu pojawiła się dziurka, z której, mam wrażenie, wypływa limfa, ropa, albo osocze. Co mam w tej sytuacji robić? Wiem, że powinienem udać się do lekarza, który wykonywał zabieg, ale nie ufam mu w 100%. Niestety obecnie, w najbliższych dniach nie mam okazji udać się do żadnego lekarza (jestem poza miejscem zamieszkania - praca), a chciałbym coś zrobić, by poprawić sytuację. Dodam, że nic mnie nie boli (kiedy dotykam, lekko szczypie), a podczas erekcji czuję jedynie lekkie napięcie w miejscu rany. Jakie są możliwości? Co to może być?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post