Kiepskie badania krwi, bół brzucha, problemy z wypróżnianiem

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
PawelP
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2017, o 16:09

Kiepskie badania krwi, bół brzucha, problemy z wypróżnianiem

Post autor: PawelP »

Witam,
Prosiłbym o zinterpretowanie wyników...
od jakiegoś czasu (3-4 tygodnie) mam bóle brzucha, raz z prawej strony, raz z lewej. Czasami lekki ucisk na dole brzucha (prawa lub lewa strona). Czasami lekki stan podgorączkowy do 37 stopni. Problemy z wypróżnianiem - zazwyczaj zaparcia, ale stolec rzadki... Niekiedy czuję się słabo. Rzadko, ale wystąpiło uczucie ucisku w klatce piersiowej, pieczenie. Czasami uczucie pełności w żołądku. Objawy te czasami praktycznie ustępują, czasami się potęgują.
Najmniej odczuwalne rano, najbardziej wieczorem.
Dodam, że od ponad roku mam pracę siedzącą (10-12h na dobę) oraz bardzo dużo stresu.
Odżywiam się zdrowo, mam apetyt.
Zauważyłem spadek masy ciała, ważyłem około 76kg na początku roku, obecnie 71. Jednak poziom stresu w ostatnim półroczu znacznie wzrósł, do tego zacząłem jeść nieco mniej mięsa....

Badanie kilkukrotne glukozy nie wykazało żadnych uchybień od norm. Ciśnienie krwi idealne (kilkukrotnie badane). Badanie na krew utajoną w kale w trakcie...

Badani krwi i moczu:
badania.png
badania1.png
Czesiek86
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2017, o 23:34

Re: Kiepskie badania krwi, bół brzucha, problemy z wypróżnianiem

Post autor: Czesiek86 »

Zrób sobie enzymy wątrobowe i trzustkowe. Kal na resztki pokarmowe i dopiero do gastrologa.
chorak
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 08:24

Re: Kiepskie badania krwi, bół brzucha, problemy z wypróżnianiem

Post autor: chorak »

ja tez mam słabe wyniki ale póki co stosuje dicopeg 10g na zaparcia,w ten sposob chce wyeliminowac kolejny problem jaki sie moze pojawic czyli hemoroidy,w poniedziałek mam wizyte u gastrologa mam nadzieje ze tam dowiem sie czegos wiecej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post