Szumy uszne, czy to może być od ósemki?

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
yymleko
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2017, o 01:40

Szumy uszne, czy to może być od ósemki?

Post autor: yymleko »

Witam.
Ponad rok temu usunięto mi górną siódemkę (zaawansowana próchnica). Przez ponad rok nic się tam nie działo, ale 3 miesiące temu zaczęła mi się wyżynać w tym miejscu ósemka. Wyszedł mi tylko kawałek, a później się zatrzymała. Nie bolało, tylko dziąsło było bardziej tkliwe. 2 tygodnie temu miałam ból głowy po tej stronie, taki ból zatokowo-skroniowo-szczękowy. Później pojawił mi się szum w uchu po tej samej stronie. Trwa od tygodnia. W międzyczasie zauważyłam, że ta ósemka "wznowiła" wyżynanie się. Dziąsło znów jest tkliwe i czuć kolejny jej fragment pod skórą. Czy taka ósemka może być przyczyną powyższej dolegliwości? Oczywiście udam się też do laryngologa.
yymleko
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2017, o 01:40

Re: Szumy uszne, czy to może być od ósemki?

Post autor: yymleko »

Dodam, że jak otwieram usta, to strzela mi w żuchwie po tej stronie (po drugiej nie), ale nie boli.
AnetaM
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2016, o 10:27

Re: Szumy uszne, czy to może być od ósemki?

Post autor: AnetaM »

A może masz zatkane ucho i to nie jest wina zęba? pójdź do lekarza, lub może chociaż na początek poczytaj w internecie czy to czasem nie jest zatkane ucho, tu masz dobry tekst jak odetkać ucho [spam]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post