Rozejscie się spojenia łonowego a poród

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
szado
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2017, o 09:38

Rozejscie się spojenia łonowego a poród

Post autor: szado »

Witajcie :)

Za kilka dni wypada mi termin porodu. Od ok szóstego miesiąca ciąży zaczęło mi się rozchodzic spojenie łonowe. Na ostatnim usg okazało się, że mimo leżenia i odpoczynku przez ostatni miesiąc rozejscie jest już na 1cm lub nawet więcej. Dolegliwości bólowe są ogromne. Nie jestem w stanie podnieść nogi a co za tym idzie zrobić kroku. Spojenie boli bardzo mocno przy ucisku podczas badania ginekologicznego. Boli również przy ucisnieciu od zewnątrz okolic łonowych. Na ten moment w zasadzie nie jestem w stanie normalnie się poruszać, wstawac czy przewrócic z boku na bok leżąc. Mam skierowanie do szpitala z adnotacją że jestem zakwalifikowana do ewentualnego cięcia cesarskiego. Wydaje mi się to rozsądną decyzją jednak czy gdyby jednak podczas pobytu w szpitalu lekarze nastawali na poród silami natury zgadzać się na to? Nie mogę normalnie się poruszać, aby zejść ze schodów przed wyjazdem do szpitala będę musiała użyc kuli :(

Zaznaczę, że w ciąży nie przytylam jakoś bardzo dużo ok 14-15 kg. Węże obecnie 65kg przy wzroście ok 167-8.

Jest to moja druga ciąża. Pierwsze dziecko urodziłam sn w wieku 19lat. Porod był bardzo ciężki. Obecnie mam 39 lat ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post