Antykoncepcja szyta na miarę

Smutne i śmieszne działania,propozycje zmian w służbie zdrowia
Asystentka

Antykoncepcja szyta na miarę

Post autor: Asystentka »

Antykoncepcja szyta na miarę

Tabletki antykoncepcyjne to jedna z najpopularniejszych metod zabezpieczenia przed zajściem w nieplanowaną w danym momencie ciążę, od lat dostępna na rynku.

Choć tabletki antykoncepcyjne są powszechnie stosowane, to ich dobór wciąż pozostawia wiele do życzenia.

Jak pokazują badania przeprowadzone przez NEUROHM, mimo że znaczna większość ich użytkowniczek deklaruje, iż przy przepisywaniu tabletek antykoncepcyjnych ginekolog powinien wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów, to w głębi duszy nie mają takiego przekonania. Najwyraźniej nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobór odpowiedniej tabletki.

Co wybrać: haute couture czy cd..
yolk.pl/artykul/aktualnosci/domyslna/antykoncepcja-szyta-na-miare?utm_source=INIS&utm_medium=email&utm_campaign=Korupcja+w+s%C5%82u%C5%BCbie+zdrowia+%7C+O+dost%C4%99pie+do+dokumentacji+medycznej
Kolaka
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 17 lip 2017, o 20:16

Re: Antykoncepcja szyta na miarę

Post autor: Kolaka »

To fakt, że najważniejsze w doborze antykoncepcji są badanie, które każdy ginekolog powinien wykonać zanim zaproponuje nam metodę, która będzie dla nas najlepsza. W moim przypadku akurat okazało się , że tabletek nie mogę brać ze względu na problem z żylakami i zwiększonym ryzykiem zakrzepicy ale za to założyłam wkładkę hormonalna levosert, która jest dla mnie całkowicie bezpieczna. Dziewczyny pamiętajcie o badaniach ewentualnie proście o nie ginekologa jeśli chcecie uniknąć skutków ubocznych antykoncepcji ponieważ są one wywoływane nieodpowiednim doborem.
kropki
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 2 lip 2017, o 08:42

Re: Antykoncepcja szyta na miarę

Post autor: kropki »

Jest taka stronka gdzie można na biegu sprawdzić jak się coś pomieszało w dawkowaniu tabletek, znalazłam ją przypadkiem przy poszukiwaniu porad dotyczących pomyłki w dawkowaniu tabletek vines, jest bardzo przydatna i tam wiele ciekawych informacji znalazłam na temat antykoncepcji.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post