Krosty na penisie

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
anonimowy
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2016, o 12:15

Krosty na penisie

Post autor: anonimowy »

Witam.
Parę dni temu na penisie pojawiły mi się takie krostki w lewej pachwinie też mam taki malutki jakby syfek z widoczną ropą. Jakiś czas przed pojawieniem się tych zmian odczuwałem lekkie szczypanie przy oddawaniu moczu, po pojawieniu się też, teraz wydaje mi się, że to szczypanie przeszło. Te krostki mnie nie bolą i nie swędzą. Te krostki na penisie trochę tak jakby pociemniały. Proszę o opinię co to może być i czy wizyta u lekarza jest konieczna.
Pozdrawiam!
dimedicus

Re: Krosty na penisie

Post autor: dimedicus »

Czy były jakieś "niepewne" kontakty seksualne?
Czy te "wżery" są po wyciśnięciu
Jak często występuje siusianie, czy są parcia mocniejsze na siusianie
Czy są lub były stosowane jakieś leki?
anonimowy
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2016, o 12:15

Re: Krosty na penisie

Post autor: anonimowy »

Miałem kontakt z moją dziewczyną. Mieszkamy daleko od siebie i nie widujemy się tak często jak typowe pary i nie robimy tego regularnie. Mogę zapewnić, że ona jest moim jedynym partnerem seksualnym, ja ja jestem jej jedynym. Moja dziewczyna ma ostatnio problemy dermatologiczne i przyjmuje lek Axotret. Dodam jeszcze, że dziewczyna jakiś czas przed naszym spotkaniem narzekała na szczypanie podczas oddawania moczu. Obecnie twierdzi, że raz ją szczypie, a raz nie. Wiem, że mogłem się zabezpieczyć, ale sądziłem, że to jej szczypanie, to nic poważnego.

Wżery nie są po wyciśnięciu.

Częstotliwość oddawania moczu, wydaje mi się, że jest w normie.

Z mojej strony nie były przyjmowane żadne leki.

Na koniec dodam, że na kciuku prawej ręki zauważyłem dzisiaj
Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tymi problemami poniżej, ale wydaję mi się, że może mieć, gdyż byłby to dziwny zbieg okoliczności, że nagle mi takie rzeczy wyskakują, których wcześniej nigdy nie miałem.
dimedicus

Re: Krosty na penisie

Post autor: dimedicus »

Wszystkie podane objawy są powiązane i należy sądzić że pochodzą od partnerki.
Samemu się nie wyleczy należy skontaktować się ze swoim lekarzem albo tym samym co leczy partnerkę.
Objawy łączem z obecności wirusa brodawkowatego
anonimowy
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2016, o 12:15

Re: Krosty na penisie

Post autor: anonimowy »

Tego się obawiałem :(

Dziękuję za odpowiedź.

Proszę mi jeszcze tylko powiedzieć, czy w moim przypadku powinienem się obawiać / martwić?
Trochę poczytałem o HPV, ale jednoznacznie nie wiem.
Czy jest szansa na słowa otuchy, czy nie ma raczej na nie tu miejsca?

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

PS. Dostęp do zdjęć postanowiłem już zablokować.
dimedicus

Re: Krosty na penisie

Post autor: dimedicus »

Zwykle organizm sam sobie radzi z takim problemem ale to w początkowym stadium,dlatego wskazane jak najszybsze wdrożenie leczenia. jeśli jednak okres zarażenia jest już kilku miesięczny może doprowadzić do różnych chorób co nie oznacza że wystąpią.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post