Rana otwarta palca jak leczyć odmienne zdania lekarzy

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Angelika 326
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2017, o 18:01

Rana otwarta palca jak leczyć odmienne zdania lekarzy

Post autor: Angelika 326 »

Witam. W czwartek byłam na SOR-rze ponieważ przecielam się nożem i skończyło się to rana otwarta. Lekarz stwierdził, że rana nie nadaje się do szycia, że wdała się martwica i część opuszka mi odpadnie. Dostałam skierowanie do chirurga (tylko nie powiedziano mi kiedy mam się do niego zgłosić) poszłam się zapytać na następny dzień, pielęgniarka zdejmując bandaż w przeciwną stronę tylko spowodowała większy ból i krwawienie, Pani doktor widząc palca powiedziała, że powinni go zszyć na SOR-RZE. Przepisała mi maść unigel, od tego czasu parę razy moczylam palca w rivanolu i później smarowałam tym żelem. Palec wygląda źle, nie wiem co z nim robić, spróbować założyć "szwy" z apteki do zamykania ran, czy zostawić takie jakie jest. Ile razy dziennie moczyć tego palca w rivanolu (czy w ogóle go moczyć). Zależy mi na tym żeby się to jak najładniej zagoiło. Proszę o fachową pomoc i z góry dziękuję 😊
Załączniki
rana_otwarta_palca.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post