Mykoplazma, zapalenie gardla? 2 miesiace leczenia.

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
pixus
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2017, o 00:56

Mykoplazma, zapalenie gardla? 2 miesiace leczenia.

Post autor: pixus »

Dzien dobry,
od dwoch miesiecy rozni lekarze nie potrafia wyleczyc mojego gardla. Zaczelo sie od objawow typowych dla grypy. Dostalem leki i dosc szybko mi przeszlo ale zostalo dziwne uczucie w gardle- taka splywajaca gesta wydzielina po sciance gardla, do tego gardlo caly czas czerwone. Przy drugiej wizycie u lekarza dostalem antybiotyk Duomox. Bralem przez 10 dni, bez efektow. Nastepnie inny lekarz stwierdzil, ze to jest prawdopodobnie mykoplazma wiec Duomox tu nic nie pomoze i przepisal mi inny antybiotyk (niestety nie pamietam jaki). Nic nie pomoglo. Nastepnym razem przepisal inny antybiotyk i zalecil zmiane klimatu. Wyjechalem na tydzien na Gran Canaria i bralem antybiotyk 10 dni. Znowu nic nie pomoglo. Jak zjem cos zimnego to czuje ze mi sie pogarsza. Jak dluzszy czas sie pilnuje i nic zimnego nie pije to nieco sie poprawia ale nigdy nie wracam do normy.
Byc moze pomocna informacja okaze sie, ze zachorowalem po duzym wysilku fizycznym i gdy po okolo miesiacu wrocilem do trenowania to znowu sie pogorszylo. Od tego momentu wstrzymuje sie od duzego wysilku fizycznego.
Na okolo miesiac przed choroba zaobserwowalem oslabienie paznokci (pekaja).
Na okolo miesiac przed choroba bylem w Hong Kongu przez 5 dni.
Na jednym migdalku mam biale kropki. Dolaczam zdjecie zrobione na poczatku choroby oraz dzisiaj.
Załączniki
gardlo_1.jpg
gardlo.jpg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post