Zmiany na penisie i długa historia leczenia

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
blitzkrieg
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2017, o 21:28

Zmiany na penisie i długa historia leczenia

Post autor: blitzkrieg »

Witam,

Link do zdjeć:
imgur.com/a/FMJWt

czy załączone zdjęcia - moim zdaniem - zmian na członku nie powinny budzić niepokoju? Dermatolog i urolog nic na nich nie widzą - twierdzą, że to po prostu naczynia krwionośne. Tymczasem na zaznaczonym fragmencie odczuwam kłucie i ból. Penis w zeszłym roku zdecydowanie tak nie wyglądał. Nie było na nim takich struktur.

Jakiś czas temu, w okolicach marca, czułem podobny ból. Odpadła mi fragmentami skóra z penisa tworząc bardzo bolesne rany. Na ten moment skóra się łuszczy. Pierwotnie uznano to za opryszczkę, ale testy na HSV po 10 dniach od uwidocznienia się zmian dały wynik negatywny. Po 2 tygodniach doksycykliny mi przeszło...

Aktualnie przyjmuje antiobiotyki - Zinnat i Biseptol jednocześnie z powodu wykrycia w spermie Klebsiella oxytoca. Wcześniej, tj. 21-07-2017 w moczu odnaleziono Serratia marcescens 10^5 leczony cyprofloksacyną przez 10dni. Następny posiew moczu 7-08-2017 o charakterze kontrolnym dał wynik 10^3 bez wskazania na konkretne bakterie - urolog stwierdził, że jest OK i nie świadczy to o zakażeniu.

Kilka razy powtarzane badania mykologiczne dały wynik ujemny.

Już nie wiem co o tym sądzić :(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post