Dźwięki z krtani

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
erwinsans
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 9 paź 2017, o 08:31

Dźwięki z krtani

Post autor: erwinsans »

Witam. Jakiś miesiąc temu przeszedłem infekcję gardła lekki stan podgorączkowy + kaszel wykrztuśny z usuwaniem wydzieliny. Po jakimś czasie przeszło tak się wydawało jednak po jakimś czasie pojawiły sie jakby uczucie duszności i swędzenie drapanie w gardle które powodowało kaszel. Pojawiły się też przy tym takie dziwne dźwieki samoczynne jakby z krtani i pojawiały się tylko przy wydechu a właściwie przy samej końcówce wydechu ciężko podać przykład ale nie jest to świst tylko taki dziwne dźwięk jakby miałczenie kota mruczenie. Poszedłem do lekarza zrobił rtg płuc czysto, potem zacząłem brać na alergie leki cleratine i jakby przeszło na chwilę później znowu wróciło poszedłem i dostałem duomox. Te dźwięki jakby ustały, lekarz twierdzi że wydaje dźwięk ten język wystąjacy z gardła. Przez tydzień looz nic natomiast po duomoxie uczucie jakby duszności i drapania ustało pozostało dalej te granie w krtani. W ciągu dnia jest okej prawie w ogóle nie ma pojawia się najczęściej jak się obudzę wtedy przy końcówce wydechu znowu się pojawia mruczenie. Gdy leże na plecach jest prawie cały czas, raz jak leżę na lewej stronie jest a na prawej znika potem na odwrót. Gdy wstanę to znika. Skąd ten dźwięk co to może być ? Czy to stridor objaw raka krtani ? Palę papierosy przy okazji bez nałogu raz na jakiś czas jedna dwie na tydzień. Picie na weekend przeważnie piwko. Jest to taki dziwny odgłos w krtani przy samym końcu wydechu się pojawia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post