Problem z erekcją u młodego faceta

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: nasajew »

Aktualnie jestem w trakcie kuracji. O ile na początku byłem trochę zawiedziony to już po tygodniu odczuwałem znaczną różnice. Teraz jestem w trakcie brania tabletek drugi miesiąc i wiem teraz czemu nie są takie tanie. Działanie jest i to bardzo dobre, nie mam praktycznie żadnych problemów z erekcją. Cenowo wychodzi o wiele korzystniej niż sildenadil. No i co najważniejsze nie trzeba mieć wiecznie ze sobą tabletki sildenafilu przy sobie. Ustaliłem sobie swój własny cykl. Biorę tabletkę z samego rana przed śniadaniem.
synapsa
Użytkownicy
Posty: 85
Rejestracja: 21 paź 2017, o 13:48

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: synapsa »

Jeżeli to nie tajemnica to napisz czy posiadasz libido czyli silny pociąg fizyczny,podniecenie seksualne do partnerki/partnera/czy w ogóle do kobiety/mężczyzny/ niekoniecznie tej stałej.Warunkiem koniecznym aby te wszystkie specyfiki zadziałały - jest posiadanie libido.Ale to osobny temat.
Pozdrawiam.
synapsa
Użytkownicy
Posty: 85
Rejestracja: 21 paź 2017, o 13:48

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: synapsa »

Do wszystkich czytających.Preparaty na potencję nie pomogą jeżeli nie ma libido.Libido wraz z wiekiem maleje i preparaty typu sildenafil NIE POMOGĄ.Musi być podniecenie seksualne-fizyczne.Preparatów na poprawę libido nie ma.Ten kto je wynalezie-dostanie Nobla.
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: entek »

A to są jakieś nowe tabletki? Są bez recepty?
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: nasajew »

Czy ja wiem czy takie nowe. Trochę już są w sklepach. Raczej w sieci chociaż jeszcze nie szukałem w aptekach ( troche juz tego próbowałem ponieważ zaburzenia erekcji mam od wielu lat) i jednak o wiele taniej jest zamawiać przez internet. Wczesniej sobie trochę o penis complete czytałem, ale zdecydowałem się na nie dopiero dwa miesiące temu.
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: tobiaszr »

Dobra zamówiłem. Mam nadzieję, że pomoże....
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: nasajew »

I jak tam pomogło? Maszu już jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: tobiaszr »

Przez pierwszych 2-3 dni, nie było większego efektu, ale po koło 4 dniach i więcej jest zauważana poprawa :) Efektów ubocznych nie zauważyłem :)
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: Problem z erekcją u młodego faceta

Post autor: jagomala »

Ale nie powiedz chyba, że tabletki z sildenafilem nie spowodują erekcji? Kwestia libido też często jest sprawą dla psychologa. To złożony problem. W każdym razie zawsze warto przed braniem czegokolwiek przebadać się porządnie i potem zdecydować, najlepiej po konsultacji z lekarzem, co dalej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post