Przemieszczająca się łękotka, blokujące się kolano.

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Pinio107
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2017, o 20:09

Przemieszczająca się łękotka, blokujące się kolano.

Post autor: Pinio107 »

Przemieszczająca się rzepka. Blokujące się kolano.
Witam.
Mam problem z prawym kolanem. Dzien po treningu nóg na siłowni (duże ciężary, ale z zachowaną techniką wykonania ćwiczeń), kolano zaczęło mi "strzelać" przy prostowaniu, oraz przez cały czas czuje delikatny opór przy prostowaniu. Do tego po pełnym zgięciu kolana a następnie przy próbie jego wyprostowania pojawia się ogromny ból i uczucie jakby łękotka lub staw przemieszczał się. Dzisiaj rano przy próbie wyprostowania, kolano się zablokowało i nie mogłem wyprostować. Dopiero po minucie, poczułem jakby któraś z kości wracała na swoje miejsce i dopiero wtedy mogłem wyprostować nogę. W najbliższym czasie idę do lekarza, ale wiadomo ze to potrwa. Stad moje pytanie, czym to może być spowodowane. Jak poważny może być to uraz i czym może się skończyć. Problemy ze stawami kolanowym mam od kilku lat, lecz były to tylko problemy związane z uczuciem "przemęczenia" stawów.
Czekam na odpowiedz, dziękuje.
Nucia
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2017, o 20:17

Re: Przemieszczająca się łękotka, blokujące się kolano.

Post autor: Nucia »

Z objawów to faktycznie może być łąkotka, ale też wiele innych rzeczy. Był jakiś uraz? Z kolanami nie ma co żartować, najlepiej udać się do DOBREGO ortopedy, najlepiej prywatnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post