Kawa zbożowa w ciąży?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: jagomala »

Cześć dziewczyny! Byłam dziś w rosmanie i znalazłam tam kawę dla mam mama coffee. Pewnie za kilka miesięcy będę starać się o dziecko, więc pomyślałam, że może fajnie sobie czasem taką kawkę strzelić na poprawienie poziomu błonnika i kwasu foliowego. Spróbowałam, całkiem smaczna. Co o niej myślicie?
sabinkaduchess
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 6 wrz 2017, o 11:45

Re: Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: sabinkaduchess »

Uważam, że to dobre rozwiązanie, żeby dostarczać do organizmu mniej kofeiny. A zamiast tego więcej błonnika i kwasu foliowego. Dietetycy są też zdania, że produkty zbożowe poprawiają laktację, więc pij tę kawę zbożową w czasie karmienia :) Popytaj też koleżanek w ciąży, co o niej myślą. Możesz np. zaprosić je do siebie na kawę zbożową ;)
Paulinkawww
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2017, o 08:06

Re: Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: Paulinkawww »

Też uważam, że to świetny zamiennik kawy. Ale jeśli pijesz jej dużo to w ciązy 1-2 kawy dziennie Ci nie zaszkodzą
Tesserakta
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2017, o 11:49

Re: Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: Tesserakta »

Kawę zbożową piją też dzieciaczki do śniadania w niektórych przedszkolach, jest to na pewno zdrowsze rozwiązanie w sytuacji gdy poza okresem ciążowym jesteśmy do kofeiny przyzwyczajone na codzień :)
Awatar użytkownika
rympalanna
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2017, o 09:46

Re: Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: rympalanna »

Oczywiście, że kawa zbożowa jest zdrowsza - ja od dzieciństwa uwielbiam i pijam "zbożówkę" także mogę polecić ;P
Awatar użytkownika
ferebax
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 13 gru 2017, o 14:14

Re: Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: ferebax »

No ja także piję INKE i jak dla mnie jest lepsza od zwykłej białej.
halina55
Użytkownicy
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, o 22:46

Re: Kawa zbożowa w ciąży?

Post autor: halina55 »

Ja piłam kawe w trakcie wszystkich trzech ciąż i moje dzieci są zdrowe jak rydze. Nie wierzcie dziewczyny we wszystko co piszą. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post