Zarażenie bakterią yersinia opis badania

Choroby dziecięce, opieka nad dzieckiem oraz rozwój.
husti84
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2018, o 23:09

Zarażenie bakterią yersinia opis badania

Post autor: husti84 »

witam i bardzo prosze o pomoc w niżej podanych badaniach mojego synka 13 mc od urodzenia ma problemy trawienne biegunki ,zarazenie bakteria yersinia ,alergia na proteine mleka krowiego ,biegunki z krwia sluzem 16 x dziennie w normalnych warunkach od 1/3 razy kupy brzydkie jak plastelina piaskowa o ciemno zielonym,bialym kolorze o bardzo ostrym brzydkim zapachu badania wczesniejsze na pasozyty,bakterie,wirusy negatywne ale teraz ma leukocyty, asat(got),LDH,fosfatasa alcalina,creatinina,bilirrubina,bardzo zawyżone glucoza zbyt niska od miesiecy gastrolog robi badania ale nic nie stwierdza mial tez proteina c reactiva bardzo wysoką w zeszlym roku oraz basilofilos podwyższone z bezradnosci poszlam do naturopatki i stwierdzila pasozyta odziedziczonego ode mnie fasciola hepatica ,bakterie zalegajace w jelitach niszczace biale krwinki,i nietolerancje na laktoze to ostatnie by sie zgadzalo poniewaz po prubach podania jogurtu nie bylo krwi w kale jak poprzednio ale byla biegunka i wzdecia co ustapilo na produktach bez laktozy przez pierwsze 8 mcy dostawal leki na refluks omeoprazal okazal sie nietrafione ale ranitidina przynosila efekty teraz nie podajemy leku ale czasem po niektórych pokarmach brzydko mu sie odbija kupy na mleku bez laktozy sa ładniejsze ale nie zmiejszyla sie ich ilość jutro mamy gastrologa ale ja dzis chyba nie zasne
Załączniki
Screenshot_20180510-002034.png
Screenshot_20180510-002017.png
Screenshot_20180510-001951.png
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post