Środki na erekcję bez recepty

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Środki na erekcję bez recepty

Post autor: nasajew »

Witam.Chciałbym abyśmy tutaj zrobili rankign środków na erekcję bez recepty, które mogą mieć działanie podobne jak osławiony sildenafil ( albo przynajmniej podobne działanie) Czy możecie polecić tutaj coś sprawdzonego co może dawać efekt i co nie jest jedynie reklamą?
Jakie również środki odradzacie?
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: tobiaszr »

Polecam:
Man tabs - nie takie tanie, ale efekt zbliżony do sildenafilu
Potency therapy - również ok, ale trzeba brać je regularnie
Cum on - jw
Goman - nie wiem czy mozna je jeszcze dostać w Polsce,a le swego czasu brałem i miałem z nimi miłe doświadczenia, potem przerzuciłem sie na man tabs
Nie polecam natomiast
erecton olimp - kiepski skład, małe działanie, bardziej ala witaminy a nie środek na erekcję
entek
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2017, o 09:14

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: entek »

Sam brałem cum on ale trochę się zawiodłem.Chociaż tłumaczenie sobie,że może z własnej winy bo w sklepie w którym kupowałem tez mi tłumaczyli,że jak ma być efekt to będzie jedynie kiedy regularnie się te tabletki bierze a jak się nieregularnie przyjmuje to efektu nie będzie :( I coś tam było ale minimalnie. A szkoda bo skład całkiem całkiem, przestudiowałem i naturalny.
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: tobiaszr »

Trzeba sobie po prostu wyznaczyć określoną porę i wtedy przyjmować. Sam brałem z rana przed śniadaniem razem z witamińa D3. MIeszkam sam tak wiec mogłem mieć to na wierzchu :P Ale teraz wolę man tabs, mam przy sobie jedną tabletkę i biorę jak wiem,że będzie seks.
bartazn
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 11 gru 2017, o 12:07

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: bartazn »

A od tego typu środków nie można się uzależnić? Bo mam problemy z erekcję od prawie 5 lat i wszystko się pogłębia. Jest coraz gorzej i boję się brać takie środki bo gdzieś przeczytałem,że można sie uzależnić :(
hemingway
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2017, o 12:38

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: hemingway »

ManTabs bardzo fajne, nie wiem czy można sie uzależnic, zależy czy masz taką potrzebę :P
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: nasajew »

Bo można ale od prawdziwej viagry czy od sildenafilu ( który jest jednym ze składników viagry). Od tego typu ziołowych raczej się nie uzależnisz i dlatego też założyłem temat o tym jakie polecamy a jakie nie. Bo jestem zdania,że o wiele lepiej jest zacząć od czegoś takiego niż faszerować się od razu środkami na receptę.
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: jagomala »

W zasadzie sildenafil to sildenafil ;) Zależy jaki masz skład w tabletce i do czego Ci potrzebny. W viagrze masz go najwięcej i dlatego tabletki są na receptę, ale np. taki maxon axtive ma go mniej, ale jest już bez recepty. No i znam osobę, której wystarcza spokojnie. Także jeśli chodzi o ranking tabletek bez recepty z sildenafilem, to ułożyłabym go według zawartości środka aktywnego.
fadasar
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2018, o 12:30

Re: Środki na erekcję bez recepty

Post autor: fadasar »

Kojarzycie takie tabletki jak Vigrogan? Stosował ktoś może i podzieli się opinią? Czytałem o nich na stronie [mod], gdzie wiele osób dobrze o nim pisze, ale nie wiem co mysleć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post