Skręcenie kostki a wcześniejsze jej złamanie.

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Taxi381
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 2 paź 2018, o 18:57

Skręcenie kostki a wcześniejsze jej złamanie.

Post autor: Taxi381 »

Witam. Po 1,5 roku po złamaniu kości strzałkowej z objęciem kostki bocznej wróciłem do biegania. Po 4 tygodniach aktywności biegnąc źle sobie stanąłem i poczułem ból w kostce którą miałem złamaną 1,5 roku temu. Kostka lekko spuchła, ale bez krwiaków czy jakiś większych problemów. Mieszkam w UK i w szpitalu nie chcieli zrobić RTG ponieważ nie wygląda to źle, a ja sam nie odczuwam jakiś wielkich dolegliwości, normalnie chodzę i ( pracuje w stabilizatorze ponieważ mam prace chodzącą ) chociaż czuję pewien dyskomfort związany z tym że jest opuchnięta i kostka strzyka przy większości ruchów i przy dotyku jeżeli czuje jakiś ból to do połowy długości łydki od strony kości strzałkowej niż w okolicach kostki. W szpitalu mówili że to delikatne skręcenie ale żadnych badań robionych nie miałem. Mijają jutro 2 tygodnie od urazu. Zacząłem w tym tygodniu robić ćwiczenia propriocepcji i nie odczuwam jakiś boleści. W weekend chciałbym spróbować zacząć delikatnie biegać. Proszę o opinie. Pozdrawiam.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Skręcenie kostki a wcześniejsze jej złamanie.

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Moja opinia: proszę iść potruchtać. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post