Dziwne objawy

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
michal0490
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2018, o 14:49

Dziwne objawy

Post autor: michal0490 »

Witam wszystkich,
Mam 28 lat i problem ze zdrowiem. Byłem już u wszystkich możliwych specjalistów, wydałem gigantyczne pieniądze na prywatnych specjalistów i nikt nie jest w stanie zdiagnozować mojego problemu.
W wieku 14 lat zaczęły się problemy z zawrotami głowy. Atak pojawiał się raz do roku, trzymał tydzień do dwóch i ustępował. Od dwóch lat ataki się nasiliły występują częściej oprócz zawrotów doszło otępienie (widzę wszystko jakby nie działo się naprawdę), gorsze widzenie i ucisk na gałkę oczną, osłabienie. W zeszłym roku miałem wykonywaną tomografię komputerową trzykrotnie, dwa lata temu rezonans i TK głowy. Nic nie stwierdzono. Uczęszczałem do kardiologów, gdyż przez około pół roku miałem nierówne bicie serca przy zmianie pozycji na leżąca 2-3 nierówne uderzenia i spokój. Też nic nie stwierdzono. Wykryto u mnie 3 nieduże guzki na tarczycy (po biopsji niegroźne). Przy ostatnim ataku wykonane miałem wszystkie badania krwi. Wszystko w normie poza witamina D. Od pól roku biorę krople (wynik z zeszłego tygodnia w normie). Jetem aktywną osobą. Jeżdżę kilka tys. km rocznie na rowerze i biegam. Obecnie atak trzyma mnie od tygodnia jadąc na rowerze trochę zawiało mi ucho i w następnym dniu zaczęły się zawroty. Jest to bardzo uciążliwe. Prze swoją chorobę straciłem już dwukrotnie pracę, raz przez chodzenie po lekarzach, drugi raz pracodawca myślał, że się czegoś naćpałem gdy nie wiedziałem, co do mnie mówi i nie mogłem trafić w drzwi. Bardzo proszę o pomoc <prosi> Ja już nie mam siły. Nie raz mam chęć ze sobą skończyć :cry:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post