Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Ziomals93
Super Przyjaciel
Super Przyjaciel
Posty: 110
Rejestracja: 6 gru 2015, o 15:11

Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: Ziomals93 »

Witam wszystkich, otóż moja kobieta miewała ostatnio nieregularny okres, ostatni raz gdzies na początku miesiąca, ostatnio (jakies 3 dni temu) mieliśmy sytuacje gdzie zsunęła sie gumka ale raczej nic nie wypłynęło, jedyne zabezpieczenie to gumka, tabletek nie zażywa ponieważ oboje nie chcemy by sie truła a na pewno obciążają w jakimś stopniu organizm, dzis bardzo bolał ja brzuch, gdzies teraz powinna mieć miesiączkę, dostała na chwilkę okresu (chwilka tj jakies 30 min) i teraz nie ma, mowila mi ze juz tak kilka razy miała. Ostatnio tez miała dużo nerwow, nowa praca, studia. I tu powstaje pytanie co to moze byc? Ciąża? A moze cos innego? Zalezy mi na niej i martwie sie, proszę o poradę.
dzamila
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 1 lis 2018, o 20:19

Re: Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: dzamila »

Czy ciąża czy nie to może stwierdzić tylko lekarz. Najprościej jest kupić test ciążowy to wam wyjaśni choć w części przyczynę.
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: Pomelka »

A nie lepiej pomyśleć o pigułce, skoro nie planujesz dziecka póki co? Gumka to średnie zabezpieczenie, a takie np. vibin nie obciążają organizmu, a masz komfort i nie musisz stresować się wpadką. :)
dzamila
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 1 lis 2018, o 20:19

Re: Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: dzamila »

Każde pigułki antykoncepcyjne obciążają organizm.
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: Pomelka »

Tak, ale moje akurat mniej. To jest ta nowa, lżejsza generacja. :)
dzamila
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 1 lis 2018, o 20:19

Re: Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: dzamila »

Ja niestety musiałam z nich zrezygnować bo źle się czułam po nich.
emgie

Re: Nieregularny cykl, możliwa ciąża?

Post autor: emgie »

a ja bardzo dobrze, zero skutków ubocznych, lżejsze niż przedtem krwawienia, same plusy ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post