Zapalenie żołądka ?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
macius1510
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2018, o 16:52

Zapalenie żołądka ?

Post autor: macius1510 »

Witam,

problemy zaczęły się po zastosowaniu od internisty antybiotyku na zatoki ( nie pamiętam nazwy), ale po nim zrobiła mi się tak jakby niewidoczna gula w przełyku, następnie dostałem EURESPAL, który doprowadził mnie do mocnego pieczenia w całym przełyku (zgagi), i bólów żołądka i uczucia wypalonego przełyku oraz obwitych biegunek ze śluzem - dostawałem pier...lca :twisted:
następnie występowały bóle serca i wysokie cisnienie - stwierdziła że mam nadcisnienie i to musze kontrolować (niestety pomyłka :roll: )
następnie wystąpiło uczucie pod żebrami z lewej strony jakby "bańki" czymś wypełnionej, łapały mnie chrypki, i ciągłe wypluwanie flegmy.
Podczas biegu sapałem jakybym miał jakiś pękniety worek w sobie.
Następnie wizyta u laryngologa - wypalony przełyk przez kwasy żołądkowe i pytanie czy mam refluks czy coś przyjmowałem... opowiedziałem o tych lekach i stwierdził że to przyczyna - dostałem do stosowania na miesiac EMANERE. Wszystko było coraz lepiej, ale jelita się zablokowały, niechciały pracowac, stolec oddawany z duzym trudem rano, a ruchy jelit (przelewania) wyłącznie podczas wieczornego leżenia.

MIałem uczucie skróconego przełyku, jakby był cały czas napięty podczas odchylania głowy do tyłu.

Nastpnie wizyta u gastrologa i gastroskopia: niewydolność wpustu żołądka oraz wpajanie się sluzuwki żołądka do przełyku. dalej emanera, i zirid - było fajnie jak przestałem brac po miesiacu, niemalże normalnie funkcjonowałem, 4 miesiące luzu, i powróciło.... jak z tym walczyc skutecznie dokucza mi teraz wyłącznie lepiąca śmierdząca flegma.

Czy może przyczyny leżą gdzie indziej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post