Omdlenia i bóle na głowie

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
michalm
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2016, o 23:10

Omdlenia i bóle na głowie

Post autor: michalm »

Witam

Mam problem jakiś czas temu wystąpiło u mnie omdlenie po dłuższym leżeniu na wypoczynku podniosłem się zrobiłem parę kroków i poczułem jak nogi odmawiają mi posłuszeństwa, kreci mi się w głowie i osunąłem się na podłodze po kilku sekundach poprawiło mi się i wstałem i od tamtego czasu przy podnoszeniu się z łózka mam wrażenie że sytuacja się powtarza ale nie do tego stopnia żebym się przewrócił. Dziwniejsze jest to że to omdlenie zaczynało mi się tak jakby od lewej nogi nie wiem jak to opisać ale najpierw ona dostała niedowładu a potem reszta. Mam tez problem z bólem na lewej stronie głowy tak jakby mnie skóra bolała przy na kości potylicznej, nad okiem lewym, lewej stronie nosa, i w okolicach nad lewym uchem nie jest to silny ból bardziej uczucie nasilające się przy dotyku ogólnie problemy mam po lewej stronie ciała zawsze po lewej i to jest tez zagadka dlaczego łącznie z takimi pieczeniami skóry na rekach nogach. Robiłem w lutym 2018 r. MR głowy kolejny 4 lub 5 w kierunku SM ale wszystko jest bez zmian, zmian typu guz tez nie stwierdzono. Natomiast w dzieciństwie tez miałem takie epizody z omdleniami i jeżeli dobrze pamiętam lekarz stwierdził wypadanie płatka chyba??? mam jeszcze robione badanie w kierunku tężyczki które dało wynik pozytywny. Co może mi być.

Dziękuje za odpowiedź
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post