Nieregularne miesiączki. Leczenie

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Tosia1234
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2019, o 19:20

Nieregularne miesiączki. Leczenie

Post autor: Tosia1234 »

Witam,
Kilka lat temu zaczęłam mieć nieregularne miesiączki. Pojawiały się co 60-90 dni. Przez jakiś czas brałam tabletki antykoncepcyjne, które wywoływały co miesiąc krwawienie z odstawienia. Niestety musiałam je odstawić z powodu dużego bólu nóg (prawdopodobnie niewydolności żylne) . Po odstawieniu problem nieregularności powrócił. Brałam Castagnus, który nie pomógł. Okazało się, że mam wysoki poziom prolaktyny, któyr został zbity lekiem brometgon, który brany wraz z luteina również utrzymywał w miarę regularność cyklu, niestety wtedy powrócił ból nóg. Znów musiałam odstawić leki, a cykl zaczął się przeciągać. Kolejnym lekiem, który szybko znów wywołał miesiączkę ( po 8 dniach zażywania), lecz po nim też powrócił ból nóg, a bez niego nieregularność powróciła. Nie wiem, może ktoś był w podobnej sytuacji? Kończą się mi pomysły, nie wiem czy szukać nowych lekarzy?
marikakosa

Re: Nieregularne miesiączki. Leczenie

Post autor: marikakosa »

Udaj się do lekarza ginekologa i powiedz jakie masz objawy..z tego co wiem powinnaś dostać tabletki antykoncepcyjne, które wyregulują okres. Wykonaj szereg badań i dowiesz się wszystkiego. Powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post