Impotencja - leczenie

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Impotencja - leczenie

Post autor: marlenaj »

Mój mąż też bierze Penis complete. Ogólnie kryje się z tym, myśli że sama nie wiem ale znalazłam opakowanie tabletek. No i ja się ciesze,że zależy mu na dobrym życiu łóżkowym. Jak miał problemy z erekcja to ciagle się kłóciliśmy, obecnie jest już o wiele lepiej, bo przynajmniej mamy życie erotyczne. Dziwię się tylko, że mężczyźni tak się tego wstydza Jak dla mnie problem jak problem.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Impotencja - leczenie

Post autor: amir »

Wiesz co trochę Twojego męża tutaj rozumiem, sam nie mam również generalnie ochoty przyznawania sie do problemow z erekcją i dla mężczyzn jest to często bardzo duży problem i zaprzeczenie ich męskości. Nawet wizyta u seksologa jest dużym stresem i sam wolę tego uniknąć.
pawelxxx
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, o 09:17

Re: Impotencja - leczenie

Post autor: pawelxxx »

Z wiekiem coraz ciężej przychodzą mi bliskie kontakty z moją żoną. Nie jestem już pierwszej młodości, ale nie sądziłem, że tak szybko dopadnie mnie impotencja. Nie czuliśmy się jeszcze „tak starzy” by do tego doszło. Żona nie miała mi tego za złe, ale jasno powiedziała, że mam iść do specjalisty. Umówiłem się na wizytę u androloga w klinice U. Doktor B.od razu stwierdził impotencje, wywołaną czynnikami fizycznymi.. tak jak przypuszczaliśmy- wiekiem. Powiedział też, że nie jest to sprawa nie do pokonania. Pan doktor sprytnie zaradził mojemu problemowi i jednocześnie podniósł mnie na duchu. Jednak facet faceta zrozumie! Dzięki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post