Potrzebuję pomocy. Ból serca klucie w glowie

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Twixx32
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2019, o 19:28

Potrzebuję pomocy. Ból serca klucie w glowie

Post autor: Twixx32 »

Witam.
Od ponad 2 miesięcy mam problemy zdrowotne.. Zaczęło się od strasznego bólu głowy, który był nie do zniesienia.. Dostałam zastrzyki i ból trochę ustąpił.. Od tamtego czasu prawie codziennie boli mnie głowa.. Jest to pulsujacy ból głowy bądź "klucie".. Jest to bardzo uciążliwe bo na to nie pomagają już żadne tabletki przeciwbólowe. Byłam w szpitalu. Morfologia w porządku.. Neurologiczne też wszystko wykluczyli.. miałam robiony rezonans magnetyczny głowy iogolne badania morfologiczne, usg brzucha. Nic nie znalezli.. Do tego doszło dodatkowo klucie w sercu i bardzo szybkie meczenie się, uczucie gorąca w sercu i kolatanie.. Występuje to na przemian z bólem głowy.. Nie wiem już co mam zrobić, gdzie szukać przyczyny.. Dodam że mój partner ma dokładnie takie same dolegliwości jak ja i również miał te badania co ja i nic nie znalezli.. Z tym że on ma od około pół roku.. jakby ktokolwiek wiedział co to może byc proszę o kontakt.. Na prawdę można zwariować..
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post