Czy to ciąża?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
sabinka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2019, o 11:08

Czy to ciąża?

Post autor: sabinka »

Witam, napiszę trochę chaotycznie ale nie wiem już sama co o tym myśleć.
Dnia 26.02.2019r., współżyłam po raz pierwszy z nowym chłopakiem, zabezpieczaliśmy
się, lecz był we mnie wcześniej może ok. 1 minuty bez prezerwatywy, potem założył.
Nie było wytrysku lecz zawsze są jakieś obawy, że mógł wydzielać się preejakulat.
1-2 dni po współżyciu dostałam krwawienia, bardzo skąpego, właściwie sporadycznego plamienia.
Wyczytałam w Internecie, że być może było to plamienie implantacyjne?
Niedawno zatem ginekolog stwierdził u mnie małego torbiela..
Współżycie było podczas dni płodnych, partner jednak skończył na zewnątrz, poza tym obszarem,
we mnie nie ale ten preejakulat mnie przeraża.
Dnia 12.03 powinnam mieć miesiączkę, lecz jej nadal nie mam, czyli spóźnia się już ponad
3 dni, brzuch boli ale nie mam okresu.
Czy to możliwe, że jestem w ciąży?
Mam 22 lata.
palina
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2016, o 21:21

Re: Czy to ciąża?

Post autor: palina »

Myślę, że nie jesteś w ciąży. Nawet jeśli to się nie dzieje tak szybko żebyś od razu miała plamienie na dwa dni po stosunku. Okres może Ci się spóźniać z nerwów. Jeśli zamierzasz dalej współżyć to może pomyśl o jakieś innej antykoncepcji niż prezerwatywa? ja w tym wieku jak Ty mniej więcej zaczęłam brać tabletki, belarę dokładnie. I dobrze tolerowałam, do tej pory cały czas biorę i nie zdarzyły mi się wątpliwe sytuacje. Masz o wiele większy luz od razu serio.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post